В Бердичеві до бетону додають пиво – міцність зростає в рази — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві до бетону додають пиво – міцність зростає в рази

Всім відомо, що для приготування бетону чи будівельного розчину потрібні пісок, цемент і вода. Але бердичівляни мають своє ноу-хау у цій галузі.


Так, сьогодні, було помічено, що при реконструкції складських приміщень головного дистриб’ютора знаменитого Бердичівського пива, до цього класичного рецепту робітники ще й додавали справжнього пива з пластикових пляшок.
В стародавні часи для покращення міцності будівель та споруд в розчини додавали яйця, чи навіть окремі яєчні жовтки, молоко, відвар рису, настоянки з листя чи водоростей, але про пиво немає згадки в жодному літописі.
Отже, такий метод будівництва можна сміливо патентувати і впроваджувати у життя, але треба буде дуже наглядати за будівельниками, бо цемент вони завжди умудрялись зекономити і продати, а якщо їм видадуть ще й такий ліквідний компонент для розчину, то може бути всяке.

1pivobeton1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.