Інтерв’ю — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Інтерв’ю

20 листопада 2020 року в м. Києві відбулася церемонія відзначення переможців конкурсу «Наукова еліта України». З вітальними словами  до переможців звернулися голова Верховної Ради  Д.Разумков та президент НАНУ  А.Загородній.

 

І це при тому, що все населення міста, станом на 1 вересня 2020 року, складало 74 тисячі 449 осіб.

Тетяна Домбровська, відома раніше як один з найактивніших депутатів Бердичівської міської ради, нині балотується на посаду міського голови нашого міста.

Ми неодноразово писали, що в Бердичеві замість 12 штатних суддів останніми роками працює значно менше. Зараз таких юридично п’ятеро, але фактично, правосуддя здійснюють лише четверо.

 

Минулої суботи в Україні святкували День журналіста, свято, яке було засноване в 1994 році. Але те, що раніше не було такого свята, не означало, що в Україні не було журналістики чи журналістів.

 

За двадцять років випуску газети в стінах редакції ми бачили багато непересічних бердичівлян та мешканців ближніх околиць, які все знали про історію чи політику, право чи астрономію, або, у всякому разі, щиро так вважали. А сьогодні до редакції завітав чоловік, який (за його власними переконаннями) знайшов ключі до розуміння проблеми пандемії коронавірусу, виходячи з математичного аналізу біблійного тексту.

 

20 років тому, у 1999 році, у Бердичеві відбулася науково-краєзнавча конференція, присвячена 200-річчю від дня народження Оноре де Бальзака, і протягом останніх 20-ти років час від часу краєзнавці організовували проведення таких всеукраїнських і міжнародних конференцій, присвячених письменникам та нашому місту зокрема і випускали збірники.

Гарний банер з написом «Волонтерська вечірка в Бердичеві» привернув мою увагу в стрічці Фейсбуку майже випадково. Більше ніякої інформації про цей захід не було, тому, щоб зрозуміти, що це, довелось прийти минулої суботи у вказаний час до міської бібліотеки.

Чудову теплу погоду подарувала осінь нашому місту. Шкода втратити таку нагоду побути на природі, у парку. А якщо це ще і з користю для навчання, то й поготів! Тому у п’ятницю учні 7-А класу Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 вирушили на науковий пікнік до скверу, що біля Центру позашкільної освіти імені О.Разумкова.

Всім відомо, що для приготування бетону чи будівельного розчину потрібні пісок, цемент і вода. Але бердичівляни мають своє ноу-хау у цій галузі.

Студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права під керівництвом викладачів Василюка Д.Г., Рішан Т.С. та Єрмоленка Р.В. відвідали "Фестиваль науки і техніки", присвячений 20-ій річниці польоту першого космонавта України, Героя України, Леоніда Каденюка. 

Рівно місяць тому ми опублікували замітку «В Бердичеві закон про публічну інформацію розуміють по-своєму», в якій йшлось про те, що при оприлюдненні проектів рішень на сайті міської ради свідомо приховують інформацію про людей та організації, яким планується виділити земельні ділянки, що повністю вихолощує саму необхідність такого оприлюднення.

14 квітня 2016 р. в Житомирському державному технологічному університеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрантів, аспірантів «Current Trends in Young Scientists’ Research». Особливістю конференції є робочі мови. Доповідачі презентували результати своїх досліджень англійською, німецькою та французькою мовами.

Бердичівляни і волонтери "Об'єднання Самопоміч"вже найближчим часом зможуть встановити зв'язок із наносупутником " Політан -1", який було виведено на орбіту 19 червня 2014 року.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.