Речі з характером — РІО Бердичів

Вівторок, 1 Грудня

Речі з характером

12 жовт. 2020

Потреба у самовираженні є невід’ємною частиною вільної особистості. На жаль, сучасні соціальні рамки залишають мало місця для творчості, можливості вільного вираження думок чи просто шансу на виділення з-поміж сірого натовпу. Тому більшість молоді обирає нетривіальний та оригінальний одяг. Брендові виробники вбрання підхопили цю тенденцію. Іронічно, але футболки, які мали б бути сміливими та оригінальними великі виробники зробили масовими та однаковими. Тому ті, хто справді хоче відчути свободу і гордо крокувати поміж сірих посередностей, обирають футболки з написами, варіацій яких неймовірно багато.

Історія людства пам’ятає багато славетних та героїчних постатей. Їх ідеї продовжують жити не тільки в шкільних підручниках, а й на сучасному одязі. Цікаві моделі футболок із написами включають до свого асортименту наступні варіації:

  • цитати знаменитих революціонерів;
  • крилаті вислови письменників;
  • девізи відомих політиків та національних героїв;
  • іронічні та філософські думки;
  • фрази, що належать культовим кіногероям;
  • гумористичні та веселі висловлювання.

Багато хто обирає футболки, що прикрашені хештегом чи виражають підтримку громадським ініціативам, рухам та об’єднанням.

Мода сьогодення

Сучасність диктує свої правила у всьому. В тому числі і в трендах, пов’язаних з одягом. Переважна більшість людей веде досить активний спосіб життя. Тому і вбрання має бути відповідним. Адже неякісні та синтетичні тканини можуть спричинити погане самопочуття, алергічні реакції та різноманітні висипання. Окрім того, дешеві фарби часто линяють і псують інший одяг під час прання.

Футболки не втрачають свою актуальність протягом багатьох десятиліть. Але мода не стоїть на місці. Отже багато виробників вдаються до різноманітних способів зробити свій продукт унікальним та неповторним. Найбільш просте рішення - здивувати оточуючих незвичайним написом або принтом. Такі футболки навіть стають предметами колекціонування. Великим попитом користуються речі, дизайн яких використовувався в фільмах, серіалах або іграх. Також часто купують одяг із символікою великих компаній, наприклад NASA чи Apple.

До крамниці не полишаючи квартири

Мережа інтернет стала не тільки джерелом розваг та навчання. Досить великий сегмент всесвітньої павутини працює виключно з торговельною метою. Не стали виключенням й магазини футболок. Переважна більшість клієнтів користується одним сайтом на території України. Це магазин компанії Prostomayki.ua, футболки з написом на якому можна виготовити за індивідуальним замовленням.

В цілому суть цієї послуги зводиться до обговорення із менеджером можливостей нанесення обраного принту чи напису. Після визначення кольорової гами, розміру та місця доставки - клієнт отримує бажану річ.

Ще одна перевага онлайн-крамниць це зручна доставка з післяплатою. Покупець сплачує за товар під час його отримання. Передачі коштів передує процес огляду та примірки, що допомагає пересвідчитись у якості та відповідності всім побажанням. Такий спосіб набагато простіший, ніж монотонний пошук потрібної футболки на ринку чи в магазині.

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.