Досягти успіху у бізнесі та налагодити роботу компанії допоможе CRM — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Досягти успіху у бізнесі та налагодити роботу компанії допоможе CRM

26 бер. 2020 Власкор

Продуктивність роботи компанії залежить від багатьох факторів, одним із яких є злагоджена робота колективу. Та ведення бізнесу – справа не з легких, тому «людський фактор» виключати не варто. А помилки співробітників та й власна забудькуватість іноді можуть коштувати дорого. Контролювати всі процеси та тримати їх у пам’яті не під силу навіть самому досвідченому керівнику. Тому сучасні бізнесмени цікавляться новинками програмних розробок, нових систем для оптимізації роботи та її злагодженого функціонування. Як наслідок, обирають концепцію CRM, та по максимуму вдосконалюють роботу усіх відділів між собою, укріплюючи фірму та збільшуючи прибуток.

bitriks

Хоча подібні сервіси нині знайомі багатьом, та не менше людей іще досі не знають, що це таке. Їм буде цікаво дізнатись, що CRM - Customer Relationship Management – це система управління відносинами з клієнтами. Вона містить усі процеси, які були, проводяться і мають бути виконані у найближчому майбутньому усіма працівниками разом і кожним окремо. Усе задля єдиного результату – задоволеного співпрацею клієнта. Не кожен відвідувач компанії одразу стає замовником. Потенційним замовником – так. Але, щоб із можливого він став реальним, фірма має докласти певних зусиль. Реклама і промовисті гасла – це добре, але це ще не запорука стовідсоткового результату. Тоді як функції CRM спрямовані на те, щоб мінімізувати втрати серед клієнтів. Для цього кожна заявка фіксується у базі, фактично стаючи завданням для співробітників. Далі система контролює все: нагадує працівнику, що потрібно зараз – обумовити терміни, змінити статус угоди, надіслати рахунок тощо. Створюється історія договорів із кожним клієнтом, яка у разі потреби, допомагає швидко знайти у базі потрібну інформацію. 

Кожен із відділів контролюється окремо, відповідно до виконуваних ним обов’язків та порядку дій.

Фірма, у якій використовують CRM, має суттєві переваги над іншими. Серед таких «плюсів» є:

  • Єдина база замовників та сторін договору, із зібраними стосовно них даними;
  • Усі відділи максимально контрольовані, а така прозорість дозволяє уникнути можливих помилок;
  • Чітко окреслена відповідальність кожного з працівників на кожному етапі роботи;
  • Отримані замовлення обліковуються, аналізуються, їх рух відстежується;
  • Повний аналіз і отримані статистичні дані допомагають зробити прогнози щодо доходів компанії та розробити подальші дії для її розвитку.

Досі, аби хоч якось впорядкувати процес, працівники використовували схеми і таблиці, як, наприклад, Excel, до яких вводили потрібну інформацію. Іноді переклик того, хто що зробив, відбувалась через листування у месенджерах. Але це не було запорукою успішної співпраці, що неодноразово доводилось плутаниною, на кшталт, внесли дані не в ту графу, хтось когось не зрозумів. І тоді ж виникало питання: хто винен у невдачі? Результат – розлад у команді, адже відповідальність на себе брати не хоче ніхто, колега звинувачує колегу, робота не виконана, клієнт розчарований, доходу нема.

З CRM такого не станеться, адже у системі одразу видно, з чийого боку допущено помилку або хто виконав завдання невчасно. Такі недоліки вдається не просто мінімізувати, а викорінити, як такі, адже система – не людина, вона не лише про все пам’ятає, а й нагадує працівникам, що іще вони мають зробити. Забути з таким помічником – неможливо. Як наслідок – продуктивність праці та її якість зростає, а це впливає безпосередньо на результат, рейтинг компанії, відгуки клієнтів, кількість замовлень і, звичайно, прибуток.

bitriks1

Досі ще чимало керівників великих компаній відмовляються працювати з CRM, але не через недосконалість останньої, а через власну необізнаність. Страх перед чимось новим, відверто кажучи, притаманний багатьом людям. Але, поміркуймо. Мобільні телефони і комп’ютери. Сьогодні без них важко уявити своє життя. А мережа інтернет? Соцмережі? Інформаційні та новинні сайти, онлайн-магазини, банківські перекази, оплата карткою чи за допомогою програми, встановленої на смартфоні? Ще не так давно усе із цього переліку було для нас чимось новим. Тепер же ми й не пригадаємо, як обходились без таких комфортних речей та зручних послуг. А CRM теж певною мірою є такою новою концепцією, яка здатна не лише спростити керування компанією, здійснювати контроль над підлеглими, якісно співпрацювати задля розвитку бізнесу, частиною якого усі вони є, а й збільшувати її прибуток, а разом з тим і особистий фінансовий дохід кожного. Згідно зі статистичними даними, уже понад 5 млн компаній, організацій і підприємств користуються CRM. Можливо, час і собі спробувати? Тим паче, що Бітрікс24 пропонує почати роботу з CRM безкоштовно та переконатися у дієвості сервісу. Бажаєте стати успішнішими, ніж ви є, вийти на новий рівень і навчитися працювати в команді? Тоді скажіть «так» новому та оптимізуйте свій бізнес по-максимуму!

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.