Лазерна епіляція в EpiLaser: результативний метод позбавлення від небажаного волосся — РІО Бердичів

Лазерна епіляція в EpiLaser: результативний метод позбавлення від небажаного волосся

31 січ. 2020 Власкор

Гладеньке, доглянуте тіло – мрія усіх жінок. Адже яким красивим не було б вбрання, першим, на що звернуть увагу оточуючі, буде не розкішна сукня, а стан Вашої шкіри, волосся тощо. Особливо кидаються в очі не епільовані ноги, надмірна опушка над верхньою губою, яка часто турбує представниць прекрасної статі, шкіра пахв і особливо ніжних, навіть інтимних ділянок зони бікіні, що може завдати дискомфорту у пляжний сезон та поставити дівчину у невигідне становище на доленосному побаченні. Допомогти у вирішенні цих проблем може лазерна епіляція https://epilaser.com.ua/.

Раніше догляд за ніжками і не тільки приносив чимало клопоту представницям прекрасної статі. Чи не щодня жінки позбавлялись від небажаного волосся за допомогою бритви, проте гоління тільки стимулювало ріст нових волосин. Більше того, останнє росло жорстким, помітним ставало через день, а гладкість шкіри втрачалась уже до вечора. Згодом на зміну бритві багато хто почав використовувати спеціальні епілятори. Проте така процедура видалення волосся сприяла його вростанню і була доволі болючою. Хоч як сучасні виробники не намагались розв’язати дану проблему (охолодження, швидкість роботи тощо), менше дискомфорту вони приносити не стали. Так само як і воскова та цукрова епіляція. Вони хоч і збільшили інтервал між процедурами до 2-4 тижнів, однак не позбавили від больових відчуттів під час їх проведення.

Та й використовувати такі методи, зокрема на обличчі, мало хто наважувався, бо передбачити результат від них практично неможливо, а збільшити кількість волосяного покриву, наприклад, на підборідді чи над губою – сумнівна перспектива. Тому жінки часто вдавалися до його висвітлення за допомогою косметичних засобів, щоб принаймні візуально покращити ситуацію.

Тоді як лазерна епіляція здатна повністю позбавити від даної проблеми. Головне, довірити її проведення досвідченим дипломованим фахівцям галузі та звернутися до студії, котра має відповідне обладнання, усі необхідні сертифікати на нього та на супутні косметичні препарати, доглядові засоби тощо.

Зони тіла, на яких може застосовуватись ЕЛОС епіляція:

  • Обличчя;
  • Спина, груди, живіт;
  • Ноги;
  • Пахви;
  • Зона бікіні.

Сучасні методи такої терапії мають накопичувальний ефект, тож з кожним новим сеансом Ви будете все ближче до своєї мети – гладенької шкіри. Кваліфіковані фахівці, новітнє обладнання та методики допоможуть Вам позбавитися від волосяного покриву там, де він не потрібен, і максимально продовжать тривалість дії. А ще збережуть шкіру здоровою, подарують їй сяючий вигляд, адже лазерна терапія є атравматичною для шкіри, на відміну від звичайних методів епіляції та безболісною. Під час процедури відбувається вплив на волосяну цибулину, яка руйнується під дією імпульсів, стає слабкою, сповільнюється її ріст, вона потоншується, а по завершенню курсу (зазвичай вистачає 7-10 сеансів) взагалі перестає рости.

Проте, як і для будь-якої косметичної процедури, для лазерної епіляції є свої протипоказання. Це:

  • Вагітність та грудне вигодовування;
  • Стан здоров’я (порушення звертання крові, алергія на сонячні промені, УФ, схильність до появи нашкірних рубців, онкологія, епілепсія, цукровий діабет, ВІЛ і т.д. за індивідуальними показниками);
  • Наявність металевих імплантів у місцях епіляції;
  • Наявність кардіостимуляторів.

Проте, це лише індивідуальні показники, а деякі з них - взагалі тимчасові. В цілому процедура позбавлення від волосся за допомогою лазера безпечна і навіть корисна. А, головне, результативна. Любіть себе, будьте здоровими і красивими. А допомогти Вам у цьому допоможе студія лазерної епіляції EpiLaser.

ВідеоНа правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.