Вузька пральна машина, смарт-холодильник та інша техніка: у скільки обійдеться облаштування компактної квартири? — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Вузька пральна машина, смарт-холодильник та інша техніка: у скільки обійдеться облаштування компактної квартири?

12 серп. 2019 Власкор

Чи справді вузькі пральні машини, компактні газові плити та невеликі холодильники коштують дешевше, ніж їхні повноформатні аналоги? Можливо, за зменшені розміри, навпаки, доведеться платити значно більше?

Спеціалісти вирішили з’ясувати, наскільки дорогі сьогодні побутові гаджети і чи впливають на можливість економії розміри квартири.

Пральна машина
Ціна якісних вузьких пральних машин типу «автомат» шириною від 32 до 47 сантиметрів стартує від 5 тисяч гривень.

На сайті www.moyo.ua кожна вузька пральна машина Candy представлена з детальним описом технічних характеристик, які дозволяють оцінити ККД та з’ясувати, за який проміжок часу вона окупиться.

Модель-напівавтомат обійдеться значно дешевше, ніж повністю автоматична пральна машина – в межах 2-3 тисяч.

Кухонна плита
У даному випадку розмір точно має значення, а отже, повноформатні моделі можна навіть не роглядати. Для компактної кухні існує 2 варіанти: невеличкі настільні електричні плити та залежні комбіновані плити з духовою шафою, ширина яких не перевищує 55 сантиметрів. Щоправда, перші радше підходять для користувачів, які готують не на щоденній основі.

Ціна компактної настільної плитки з однією або двома конфорками стартує від 1000 гривень, а от за плиту з духовкою доведеться віддати як мінімум 3000 гривень (від 120 доларів).

Важливо: В тексті статті вказані приблизні мінімальні ціни на кухонну та побутову техніку. Вони можуть змінюватися в залежності від курсу валют, рівня попиту та популярності тих чи інших категорій девайсів.

Холодильник
Однокамерний холодильник, ширина якого складає приблизно 45-50 сантиметрів можна купити за 3-3,5 тисячі гривень.

На вартість пристрою впливає кількість камер, корисний об’єм, підтримка додаткових функцій. Відповідно, цінник на сучасні двокамерні моделі з місткими холодильними та морозильними камерами стартує від 5000 гривень.

Мікрохвильова піч
СВЧ-піч – один з найбюджетніших кухонних девайсів. Компактну розробку виробника-початківця (а іноді навіть відомого бренду) можна знайти всього за 1500 гривень.

Посудомийна машина
Посудомийка з бюджетного цінового сегменту (хоча це й не обов’язковий атрибут сучасної кухні) коштує понад 4 тисячі гривень.

Кондиціонер
Спліт-система для квартири площею до 20 квадратних метрів – задоволення цілком доступне.

Найнижча вартість системи кондиціонування складає близько 5 з половиною тисяч гривень.

Пилосмок та праска
Бюджетний пилосмок обійдеться щонайменше в 1,5-2 тисячі гривень, а недорогу праску в інтернет-магазині можна замовити всього за 500 гривень (менше 20 доларів).

Отже, на вищезгаданий базовий набір компактної побутової та кухонної техніки орієнтовно доведеться витратити близько 25 тисяч гривень (якщо до уваги брати лише бюджетні пристрої). При цьому, деякі компактні девайси справді дозволяють зекономити трохи коштів, у той час як інші коштують не менше, ніж повноформатні моделі.

 

Відео

anoliya zb 800

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.