Де взяти кредит онлайн на карту? — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

 • Бердичівський Базар

Де взяти кредит онлайн на карту?

26 жовт. 2018 Власкор

Фінансові установи, як і будь-які інші структури, мають встановлений графік роботи. Оформлення кредиту вимагає участі банківського співробітника, робочий час якого обмежений, а можливості вникнути в фінансові проблеми позичальника мінімальні. Час вивчення кредитної історії, збір довідок і виписок, все це забирає багато часу і абсолютно не підходить людині, якій терміново необхідні гроші.

У разі виникнення непередбачених фінансових проблем, є сенс взяти гроші онлайн на карту цілодобово в мікрофінансової організації (МФО) «ШвидкоГроші», ніж по кілька днів чекати відповіді з банку.


Особливості онлайн-кредитування
У той час як банки заморожують видачу населенню споживчих позик, рівень експрес-кредитування зростає посиленими темпами. Причиною швидкого розвитку мікропозик стало залучення в обслуговуванні інтернету і онлайн-сервісів. Так, на початок 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 2094 мікрофінансові організації, які працюють відповідно до законодавства та складають пряму конкуренцію банкам у сфері експрес-позик.
Перевагами МФО перед банками є простота, швидкість оформлення позики, і низький відсоток відмов, а завдяки онлайн-сервісів її можна отримати швидко і цілодобово з будь-якого міста України. Такий гнучкий механізм роботи ставиться на противагу завантаженій банківській системі, яка не тільки залежить від робочого дня кредитних консультантів, а й для отримання кредиту вимагає від позичальника:

 • Данні паспорту.
 • Довідку про офіційний рівень доходу.
 • Позитивну кредитну історію від 2-х років.
 • Виписку про відсутність інших активних позик.
 • Рухоме і нерухоме заставне майно.
 • Поручителів.

Оформити заявку на сайті можна цілодобово в режимі онлайн, і отримати кредит на картку миттєво, не виходячи з дому. МФО працюють в сегменті PDL (payday loan), що позбавляє їх від необхідності збору документів і дозволяє повністю орієнтуватися на клієнтів. Така особливість пояснюється тим, що мікропозика онлайн оформляється на банківську карту позичальника, тобто його паспортні дані громадянина України вже були верифіковані, і МФО залишається тільки внести їх у власну базу і запросити підтвердження при необхідності.
Це збільшує швидкість роботи і обсяг коштів на видання кредитів. Так, за минулий рік, загальна сума позик, виданих мікрофінансовими організаціями, склала близько 20 млрд. грн, що говорить про затребуваність онлайн-кредитування в Україні.


Гроші онлайн на карту в «ШвидкоГроші»

Компанія вже кілька років перебуває в топі українських МФО і постійно вдосконалює механізми роботи і умови отримання кредитів для кожного громадянина України. Її головними перевагами є швидке і зручне оформлення позики, лояльне ставлення до позичальників, а також:

 • мінімальний набір необхідних документів;
 • низький відсоток за користування кредитом;
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації терміну договору;
 • доступність онлайн-сервісу цілодобово з будь-якого пристрою.

Такі переваги дозволяють компанії «ШвидкоГроші» ефективно працювати в 42 містах України, цілодобово обслуговуючи тисячі клієнтів в режимі онлайн.
Якщо терміново потрібен кредит, але чекати схвалення банку або витрачати час на збір документів немає часу, варто вибрати мікрофінансову організацію «ШвидкоГроші», яка надає позики цілодобово в режимі онлайн.

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.