Олександр Доманський — РІО Бердичів

П'ятниця, 25 Вересня

  • Бердичівський Базар
Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

 

Якщо лише протягом двох годин хтось ще не принесе до міської виборчої комісії документи та не перетворить цю кількість в «чортову дюжину».

 

Сьогодні останній день подання кандидатів для участі в місцевих виборах від політичних партій, і виборчі комісії працюватимуть до 24.00, щоб прийняти всю цю інформацію.

 

Хоча офіційні списки до виборчих комісій ще не надходили, але за фотографіями з партійної конференції, яка днями відбулася у розважальному комплексі в Сингаївці, це добре видно. Ні, там є вихідці й з інших партій, але цих все ж найбільше.

 

Звичайно ж, ця тема завжди широко висвітлювалась на сторінках газети «РІО-Бердичів» за всі 20 років її існування. А в цій фотозамітці згадаємо хоча б деякі дати та факти виборчої історії Бердичева двох останніх десятиліть.

 

Про це повідомили сьогодні журналісту в Бердичівській міській територіальній виборчій комісії.

 

Кілька тижнів тому в Бердичеві розпочався ремонт шляхопроводу в районі м’ясокомбінату, який анонсувався вже кілька років. То грошей не було, то проектна документація виявилась неякісною.

На засіданні Бердичівської районної територіальної виборчої комісії, яке відбулось 5 вересня, було прийнято постанову про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області 25 жовтня 2020 року.

Хоча керівництво відділу освіти Семенівської ОТГ не вживає таких термінів, а просто каже, що учні Хажинської школи перейшли на дистанційне навчання. Це сталось внаслідок того, що у техпрацівниці школи лабораторно підтвердили наявність вірусу COVID-19.

 

Днями до редакції завітали згорьовані чоловік і жінка. Вони розповіли таку історію, від якої не залишився байдужим жоден член нашого колективу, хоча й чули ми раніше чимало страшних розповідей. Їх лист ми друкуємо нижче в повному обсязі.

 

 

В суботу відбулось чергове засідання Бердичівської міської виборчої комісії, на якому серед інших питань, була прийнята постанова про утворення виборчих округів. Адже на цих виборах доведеться голосувати по новому виборчому закону, де саме й передбачено створення таких округів.

 

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.