У Бердичеві - черговий етап боротьби за крісло директора медколеджу (ВІДЕО) — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві - черговий етап боротьби за крісло директора медколеджу (ВІДЕО)

16 трав. 2017 Юлія Сінєльнікова

Поблизу Бердичівського медичного коледжу зранку 16 травня збираються чоловіки у військовій формі. Усі чекають на його екс-директора Володимира Клименюка. Сьогодні тут мали представити нового першого заступника і т. в. о. директора Валентину Копитчук. З цього приводу в заклад знову навідалися представники Житомирської обласної ради, зокрема і перший заступник голови облради Сергій Крамаренко. Він зазначає: діти досі тут не отримали стипендію, а викладачі – зарплатню. Така ситуація в закладі, каже, штучна.

"У коледжі створено штучну ситуацію, певна група осіб перешкоджає виплаті зарплат трудовому колективу та стипендій студентам. Сьогодні наша мета – забезпечити безумовне виконання соціальних гарантій, аби діти і трудовий колектив отримали фінансове забезпечення в повному обсязі. Гроші на виплату стипендій і зарплат були перераховані на рахунки медколеджу в кінці квітня. Усе, що по сьогоднішній день вони не отримали,  це штучне перешкоджання певних посадових осіб. Перш за все це головний бухгалтер Скримовська і попередній керівник Клименюк", – говорить Сергій Крамаренко.

 

Серед активістів присутній і відомий волонтер Сергій Адам’як. Чоловік каже: усі, хто прийшов до стін медколеджу сьогодні, – це бійці, які входять до різних формувань Житомирщини. Його відверто дивує, що їх називають проплаченими активістами.

 

"Які ми проплачені? Тут бійці всіх підрозділів, які входять до різних організацій міста та області. Якщо є проблема, ми збираємося і хочемо, щоб у цій державі щось змінилося. Усі бачили, як Клименюк маніпулює думкою студентів. Це питання до правоохоронних органів, вони повинні реагувати на це. Пора вже на цьому ставити жирну крапку, і слава Богу, що в депутатів вистачило сили розірвати контракт із Клименюком. Такі люди не повинні бути на керівних посадах і виховувати наших дітей", – говорить Сергій Адам’як.

 

Як повідомляє сайт ЖИТОМИР.today В актовій залі коледжу студенти із плакатами підтримують свого екс-директора. Пресу зустрічають, як завжди, зі сміхом і вигуками з проханням їх не знімати.

 

Володимир Клименюк останнім часом залюбки спілкується із журналістами, дає інтерв’ю і відповідає на будь-які питання. От і сьогодні не відмовив.

 

"Вводити в оману, що я не підписую, не даю зарплати! Я попередив дітей, щоб батьки не платили за навчання, бо ми не знаємо, куди підуть ці кошти. Ця ситуація не Клименюком складена, а штучно, обласною радою і адміністрацією, а саме Крамаренком і Гундичем", – говорить Володимир Клименюк.

 

У бухгалтерії медколеджу тим часом працюють фахівці, щоб урешті виплатити гроші студентам і працівникам закладу. Обласна рада навіть ввела додаткові штатні одиниці, аби нормальний навчальний і робочий процес врешті налагодився. Володимир Клименюк вважає такі дії неправомірними.

 

Поки активісти і представники облради в Бердичеві продовжують боротьбу за можливість працювати новопризначеному керівнику коледжу, а також за виплату стипендій і зарплат, з’явилося ще одне важливе рішення суду, яке має розставити крапки над "і".

 

"Уже є рішення апеляційного суду про скасування тієї ухвали щодо Клименюка і щодо припинення всіх дій Житомирською обласною радою. Це говорить про те, що всі дії обласних чиновників абсолютно виправдані та здійснені згідно з чинним законодавством. З 6 квітня він уже не директор і внесення в Єдиний реєстр є, новим директором є пані Копитчук", – зазначає депутат обласної ради Ілля Смичок.

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.