В Бердичівському районі збудують реабілітаційний центр для воїнів АТО — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Липня

В Бердичівському районі збудують реабілітаційний центр для воїнів АТО

Вірніше, не збудують його заново, а пристосують для цього триповерхову будівлю колишньої сільської лікарні в селі Мирославка Бердичівського району. Такій «новині» недавно виповнився вже один рік, адже ще минулої весни про це почали говорити, а влітку навіть зробили деякі кроки для цього. 

Благодійний фонд «Оберіг-26», який очолює відома бердичівська підприємниця Ірина Леонідівна Піскун, уклав договір оренди приміщення лікарні з Мирославською сільською радою терміном на один рік за одну гривню, тобто безкоштовно. Рік минув швидко, в країні пройшли місцеві вибори, змінився й голова сільради, і сільські депутати. І коли настав час продовжувати договір оренди або розривати його у нового сільського голови, виникло чимало питань з цього приводу.


Минулого четверга відбулась вже друга сесія сільради з цього питання, на яку завітали і голова благодійного фонду Ірина Піскун, і голова районної ради Максим Самчик, який останнім часом дуже часто приймає участь у сесіях багатьох сільських рад Бердичівського району.


Головним аргументом прихильників розірвання цього договору було те, що за рік у будівлі нічого-нічогісінько орендарями не було зроблено. До цього часу на першому поверсі будівлі працює сільська амбулаторія, а на другому та третьому поверсі – пусто і порожньо (див фото), на що представники благодійного фонду розповідали, що весь цей час шукали кошти на цей великий і вартісний проект. Наскільки він амбітний, можна зрозуміти з ескізів, розміщених на сайті організації, де запроектовано до нині існуючої будівлі добудувати ще один корпус та критий басейн.


Після тривалих дискусій і обговорень депутати сільської ради на сесії в четвер все ж погодились укласти новий договір оренди на півроку, які почнуть відраховувати з дати початку робіт (?!!). Обов’язковою умовою цього договору також стало зобов’язання благодійників спочатку повністю реконструювати приміщення, в яке зможе переїхати сільська амбулаторія (див фото).


На сайті благодійної організації «Оберіг-26», крім гарних малюнків майбутнього центру та звітів про те, скільки допомоги надали прості жителі міста, району, області та багатьох інших міст України, є багато згадок про ще одного активного «благодійника», колишнього двічі екс-прокурора України Святослава Піскуна. І, як на мене, це аж ніяк не додає довіри до роботи фонду, а скоріше навпаки.


Хочеться, звичайно, сподіватись, що всі обіцянки будуть виконані, всі учасники дискусій отримають відповіді на свої запитання, Мирославка отримає відремонтовану амбулаторію і «крутий» об’єкт соціальної інфраструктури, колишні воїни АТО – місце, де зможуть пройти соціальну та психологічну реабілітацію, а ми – написати про все це не одну гарну статтю.

www.oberig-26.com.ua

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.