Християнська хода «Ні – аборту» відбулася у Бердичеві — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Християнська хода «Ні – аборту» відбулася у Бердичеві

За ініціативи спільноти «Легіон Марії» при Римсько-Католицькій парафії Святої Варвари у Бердичеві відбулася християнська хода «Ні – аборту» вулицями Бердичева від Костелу Святої Варвари до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія. Долучилися до даної ходи також парафіяни та духовенство Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія Української Греко-Католицької Церкви, а також пастори та спільноти протестантських Церков міста. 

Перед початком ходи перед Костелом Святої Варвари відбулася молитва, яку провів настоятель парафії Святої Варвари отець Віталій Бартов’як. По завершенню молитви до присутніх мали змогу звернутися усі бажаючі. З підтримкою проведення такого заходу у Бердичеві виступила представник Благодійного фонду «Місія в Україні» Марина Кій.


Під час ходи учасники молилися та висловлювали свій протест проти абортів в Україні. Приємно відзначити, що у ході взяли участь бердичівляни різного віку: від маленьких діток до людей старшого віку.


На площі перед Всеукраїнським Санктуарієм Матері Божої Святого Скапулярія біля пам’ятника Святого Йоана Павла ІІ відбулася молитва на завершення, а також виступили представники від громадськості та духовенства.

Фотогалерея

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.