Бердичів посідає друге місце за кількістю інфікованих на ВІЛ та СНІД — РІО Бердичів

Бердичів посідає друге місце за кількістю інфікованих на ВІЛ та СНІД

Головний лікар центральної міської лікарні Лариса Бабікова повідомила, що на сьогоднішній день епідемічна ситуація в Бердичеві характеризується високим рівнем поширення ВІЛ-інфекції серед представників різних груп населення. Протягом останніх трьох років змінився основний спосіб інфікування: перші позиції займає статеве, а потім уже ін’єкційне. Середній вік хворих на ВІЛ та СНІД - від 30 років.


У 2015 році лікарями виявлено 51 пацієнт з ВІЛ, серед них – 13 дітей, кількість хворих на СНІД – 20. Понад 80 бердичівлян проходять курс антиретровірусної терапії. Таку сумну статистику від очільниці медицини почули бердичівські депутати на засіданні постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності, антикорупційної діяльності та правопорядку, скликаної 23 лютого. Серед інших питань, що будуть винесені на порядок денний сесії обранцями громади, розглядалась і програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-18 роки, тож медик коротко доповіла про ситуацію з рівнем захворювань.


Вислухавши головного лікаря, депутати намагались розібратись в причині зростання кількості хворих на ВІЛ/СНІД. Спершу вони дійшли висновку, що раз кількість хворих зростає, то значить люди недостатньо проінформовані, з ними не проводиться роз’яснювальна робота. Але присутні лікарі і представники служби у справах сім’ї, дітей та молоді в один голос запевнили, що профілактична робота в Бердичеві проводиться, щоправда більше з старшокласниками та студентами. Для них у навчальних закладах проводяться семінари, тренінги, тематичні заходи, волонтерські акції. «А от як донести інформацію до дорослих – питання залишається відкритим», - констатували присутні.

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.