Суд призначив позапланову виїзну ревізію Бердичівської центральної міської лікарні — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Суд призначив позапланову виїзну ревізію Бердичівської центральної міської лікарні

Перевірку в лікарні проводитимуть з метою встановлення обсягів ремонтних робіт. Про це свідчить ухвала Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області від 25 грудня.

У 2008 році об’єкти Бердичівської центральної міської лікарні було включено до державної програми з капітального ремонту за кошти, отримані в рамках Кіотського протоколу. Договори щодо ремонту об’єктів лікарні укладав ДП «Держекоінвест». Про це повідомляє сайт «Наші гроші».


9 грудня 2013 року «Держекоінвест» та Організація з розробки нових енергетичних та промислових технологій (японська державна компанія, скорочено НЕДО) підписали договір про завершення проектів з енергозбереження. За цим договором, проекти в Бердичеві вважаються завершеними та оплаченими.


За капремонт поліклініки для дорослих по вул. Леніна, 42 «Держекоінвест» заплатив 2,6 млн. грн., лікувального корпусу по вул. С. Сломницьких, 1 – 7,4 млн. грн., будівлі операційного блоку по вул. С. Сломницьких, 1 – 2,6 млн. грн. Загальна вартість договорів – 12,6 млн. грн. За ці гроші мали провести утеплення зовнішніх стін і заміну вікон.


Але за даними Бердичівської центральної міської лікарні, будівлю поліклініки для дорослих відремонтовано частково на 1,62 млн. грн., будівлю лікувального корпусу – на 0,65 млн. грн., будівлю операційного блоку – на 2,17 млн. грн. В сумі це на 8,16 млн. грн. менше, аніж заплатив за ремонт «Держекоінвест».


За інформацією з сайту «Держекоінвесту», договори по вищезгаданих об’єктах підписали 27 червня. Виконавцями зазначені дві компанії – ТОВ «Антіс Трейд» і ТОВ «Інтертехенерго». Початкова вартість договорів булла трохи нижчою – 12,33 млн. грн.
«Антіс Трейд» з листопада 2012 року було оформлене на Василя Сарнавського, який у 2011 році був начальником Відділу будівництва та обліку нерухомого майна Департаменту матеріально-технічного забезпечення та будівництва Міністерства надзвичайних ситуацій. У червні 2014 року «Антіс Трейд» збанкрутувало.


У часи президентства Віктора Януковича ТОВ «Інтертехенерго» пов’язували з оточенням екс-нардепа Юрія Іванющенка. Після втечі Януковича це підприємство стали пов’язувати з людьми Андрія Мохника, членом «Свободи», який після Майдану очолив Мінекології. З 2014 року директором і засновником «Інтертехенерго» є Олексій Попов, прописаний в м. Іллічівську Одеської області.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.