У Бердичівський шпиталь благодійники привезли допомогу — РІО Бердичів

Вівторок, 1 Грудня

У Бердичівський шпиталь благодійники привезли допомогу

«Хто шукає, той завжди знаходить» - цей вислів цілком може стати девізом для людей, які спрямовують свої сили на допомогу кожному, хто її потребує. Взяли його на озброєння і представники житомирської обласної громадської організації «Воскресіння» та психолого консультативного центру для воїнів АТО та їхніх родин, давно і плідно співпрацюючи з багатьма міжнародними фондами і благодійними організаціями. Саме завдяки тісній співпраці між ГО «Воскресіння» і фондом родини Розенблат, стала можливим допомога бердичівському обласному шпиталю для ветеранів війни та інвалідів.


Волонтери центру спілкуючись з ветеранами АТО та медичним персоналом закладу дізнались про його нагальні потреби і звернулись за допомогою до житомирського фонду Розенблатів. Благодійники віднайшли і передали для госпіталю кілька пар сучасних ходунків, одяг для персоналу, ліфтопідйомник та вертикалізатор – прилад, для реабілітації пацієнтів з пошкодженнями хребта.


Устаткування у лікувальний заклад 21 жовтня, привезли активісти ГО «Воскресіння». «У госпіталь з усієї області приїздять покращити свій стан здоров’я люди похилого віку, ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій на території інших держав та на сході країни, тож привезене обладнання стане у нагоді всім людям, які потребують оздоровлення чи проходять тут реабілітацію», - відзначила Оксана Трубун, голова громадської організації «Воскресіння», передаючи прилади медикам. Заступник головного лікаря обласного госпіталю для ветеранів війни, Олександр Поліщук подякував за небайдужість і співпрацю благодійному фонду Розенблатів і громадській організації «Воскресіння»

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.