До бердичівського травмпункту звернулось близько 400 містян — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

До бердичівського травмпункту звернулось близько 400 містян

20 лют. 2015 Інна Май

Якби бердичівські комунальники платили за травми отримані людьми на нерозчищених і не посипаних належним чином тротуарах, дорогах, біля під’їздів, то в міському бюджеті варто було б завести окремий пункт витрат саме на це.


Теоретично, згідно законодавству, в разі якщо через неприбраний сніг та кригу на тротуарах була отримана травма, відшкодовувати моральні збитки та витрати на лікування повинні комунальники, чи власник приміщення, біля якого це сталось. А от практично – значна частина людей, що отримали через чиєсь недбальство травму не має бажання запускати бюрократичний механізм і вступати у нелегку боротьбу за свої права.


Бердичівляни у нас у більшості своїй толерантні і добрі, тож замість того щоб тягнути до суду людей винних у травмах отриманих на вулиці, просто звертаються до медиків за допомогою і потім просто намагаються бути ще уважнішими і обережнішими. Сніг і крига на міських тротуарах не дивина, а наші зимові реалії. Тоненькі і вузькі доріжки з суміші, якою притрушують лід не рятують бердичівлян від падінь і травм.


Більша частина людей, що звернулись до лікарів-травматологів отримали травми через ожеледь на вулиці. За січень до лікарів міського травмпункту звернулось 214осіб, в тому числі й 36 дітей,а протягом 19 днів лютого – 141, серед них й 19маленьких містян. Завідуючий травмпунктом Петро Чирка, повідомив, що були випадки складних переломів, що потребували оперативного втручання. Найчастіше звертаються з переломом кисті, променевої кістки або ліктьового суглобу, переломами щиколоток, пошкодженням зв’язок. 

ВідеоПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.