«Rachashei Lev» у Бердичеві — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

«Rachashei Lev» у Бердичеві

06 лют. 2015 Вікторія Деркач

4 лютого - Всесвітній день боротьби з раком. Досить символічно, що цими днями до міста Бердичева приїхала організація з Ізраїлю «Rachashei Lev».
Організація була створена з метою полегшення страждань хворих на рак дітей, надаючи їм сили посміхатись і надалі, залишаючись щасливими навіть у такий непростий час.


«Здоровий дух у здоровому тілі» - саме так прокоментувала діяльність організації одна з учасниць. Організація була створена у 1989 році, назва перекладається як «Переживання серцем», директором є Рами Одед. Центр щорічно приймає близько 400 дітей, страждаючих цим недугом з усіх верств населення, незалежно від статі, раси чи релігії. На території центру є лікарня, готель, дитячий будинок, школа, дитячий садок. Для дітей є бібліотека, телевізори, безкоштовне проживання та харчування.


Переліт, проживання та інші потреби для приїжджої групи є безкоштовними. Ці люди здійснюють паломницький тур і відвідують такі міста як Умань, Меджибіж, Бердичів та Київ, для того, щоб помолитися за здоров’я діток. Це, переважно, жінки, чиї діти - онкохворі.

«Rachashei Lev» не припиняє свою діяльність ні на мить.


Вікторія Деркач, юнкор Школи Журналістики БМГО"Фенікс"

ВідеоПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.