Завдяки воїнам-інтернаціоналістам в госпіталі для учасників бойових дій відремонтовано сім палат — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

Завдяки воїнам-інтернаціоналістам в госпіталі для учасників бойових дій відремонтовано сім палат

05 груд. 2014 Анна Павловська

В обласному госпіталі для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни на тижні відбулась значна для лікувального закладу подія – у одному з відділень з’явилась палата з сучасними меблями та ремонтом. Це вже сьома палата, яку власним коштом, за рахунок благодійних внесків ремонтує обласна спілка воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій на території Афганістану.


Війни – найбільші трагедії в житті людства, які лишають свій невигойний біль у душах та серцях. Чимало випробувань припало на долю наших співвітчизників - кровопролитна Друга світова, бойові дії на території інших держав, в Афганістані та нині антитерористична операція на сході нашої країни. Подвиг героїв неоціненний і у всі часи держава повинна дбати про людей, які воювали, виконуючи свій обов’язок, перед Батьківщиною, забезпечуючи учасників бойових дій якісним медичним обслуговуванням та пільгами.


Сподіватись на державу ми звісно,маємо, але й самі не повинні опускати руки – переконаний Павло Валентинович Ментов, голова обласної спілки ветеранів Афганістану, який з бойовими побратимами завітав у заклад для того щоб оглянути відремонтовані палати. Воїни інтернаціоналісти пройшовши через горнило війни, знають ціну життя і дружби, загартувавшись вони стали вольовими, серйозними та відповідальними людьми, які розуміють всю важкість ноші, яка випала зараз на долю нашої країни і допомагають в усьому.


Житомирська обласна спілка ветеранів Афганістану, до складу якої входить 25 районних організацій, на своєму зібранні прийняла рішення за допомогою внесків та коштів меценатів допомогти з ремонтом палат в обласному госпіталі для ветеранів та учасників бойових дій, розташованому в Бердичеві. Тим більше, що закладом керує їхній товариш, Павло Юрійович Журбенко, що має численні нагороди за мужність та відвагу проявлені у бою та характеризується людьми, як дисциплінована, порядна людина, яка на совість виконує свою роботу.


«Ми намагаємось створити комфортні умови для перебування військових, які виконували і виконують свій обов’язок, і роботу в цьому напрямку будемо продовжувати, аби тільки знаходились і надалі люди, які підтримують нашу ініціативу. Хочеться висловити вдячність ветеранським організаціям Коростеня, Червоноармійська, Новоград-Волинського, Бердичева, Черняхова, Романова, Лугин, Олевська та багатьом іншим, а також місцевим підприємцям Олександру Васильовичу Ревезі та Леону Романовичу Ліпецькому, депутатам Житомирської міської ради, всім, хто відгукнувся», - розповідає Павло Ментов, голова обласної спілки воїнів-інтернаціоналістів.


Головним своїм завданням спілка ветеранів ставить перед собою прийняти хлопців, які повертатимуться додому, адаптувати їх до життя. Адже це на їхню думку, найважче, бо людина по суті лишається наодинці з своїми проблемами, негараздами та хворобами, часто розпадаються сім’ї.


За словами головного лікаря обласного госпіталю для ветеранів, Павла Журбенка, нині у закладі проходять реабілітацію 15 учасників АТО, а протягом року лікування можуть пройти близько 600 чоловік. «Завдяки спілці афганців відремонтовано по дві палати у відділені кардіології та неврології, і по одній у хірургії, терапії та гастроентерології. На жаль, контингент закладу молодшає – зменшується кількість ветеранів ВВв і навпаки зростає чисельність воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО», - констатує Павло Журбенко.


Під час відвідин афганцями госпіталю гості високо оцінили роботу всього персоналу закладу та його керівника, відзначивши грамотою та пам’ятною медаллю «25 років виведення військ з Афганістану» завідуючу неврологічним відділенням Тетяну Миколайчук, за внесок у соціально медичну реабілітацію учасників бойових дій та інвалідів війни. Також, значну для всіх воїнів-інтернаціоналістів нагороду отримав і Павло Журбенко, який отримуючи медаль, підкреслив, що всім пацієнтам буде приділятись максимум уваги та турботи, і всі приємні слова, які він почув на адресу закладу, заслуга в першу чергу персоналу, які сумлінно виконують свою роботу.

 

ФотогалереяПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.