Під дитячу поліклініку відремонтують відділення гнійної хірургії — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

Під дитячу поліклініку відремонтують відділення гнійної хірургії

26 лист. 2014 Анна Павловська

Враховуючи стан дитячої поліклініки по вулиці Фрунзе, розташованій в приміщенні, якому вже близько ста років, чиновники спільно з медиками запланували перенести заклад ближче до міської лікарні. Рішення назрівало давно, адже будівля стара і в ній на жаль вже не можна ні замінити вікна, без ризику пошкодити конструкцію, ні проводити інші ремонтні роботи.

Двоповерхове відділення гнійної хірургії, що певний час стояло пусткою, підходить для відкриття в ньому центру первинної медико-санітарної допомоги, - розповідає Лариса Бабікова, головний лікар ЦМЛ. До нього ввійдуть дитяча поліклініка з сімейними лікарями та педіатрами, а вузькопрофільні фахівці: хірурги, окулісти, ендокринологи, кардіологи знаходитимуться в міській поліклініці.


Планується, що на дитячі лікарі будуть приймати на другому поверсі, а на першому - фахівці поліклініки для дорослих. Також, вільними залишаються два крила споруди і якщо будуть кошти, то медики припускають можливість перенесення до них лабораторії та кабінету функціональної діагностики з поліклініки. 
Головний лікар відзначила, що дане відділення входить до програми енергозбереження за кіотськими протоколами, тобто його теж планували утеплити і замінити вікна, так як кілька корпусів лікарні. Вже було проведене відповідне обстеження і для того щоб цей об’єкт попав під фінансування треба було замінити покрівлю та укріпити віконні перемички. 
Наразі відповідні роботи на виконання яких передбачено 990 тисяч гривень, вже завершуються, в цьому році використано 720 тисяч – дах перекритий, вікна укріплені ззовні, залишилось закріпити з внутрішньої сторони і на цьому завершиться перший етап робіт. А далі розпочнеться підготовка проектно-кошторисної документації на внутрішні роботи. 
Медики сподіваються у наступному, 2015 році, що дитяча поліклініка нарешті переїде у нове приміщення, що дасть можливість зекономити кошти за комунальні послуги, крім того всі об’єкти медицини будуть поруч.

 ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.