Першокурсники Бердичівського медичного коледжу офіційно стали студентами — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

Першокурсники Бердичівського медичного коледжу офіційно стали студентами

17 лист. 2014 Інна Май

Незадовго до відзначення Міжнародного дня студента, що святкується 17 листопада, у Бердичівському медичному коледжі відбулась урочиста подія посвята у першокурсники студентів, які лише нещодавно влились у велику і дружну родину навчального закладу. Урочиста церемонія посвяти відбулась у залі міського Палацу культури імені Олексія Шабельника, де окрім самих студентів, зібрались батьки та не менш близькі, принаймні на найближчі кілька років люди – викладачі та директор коледжу Володимир Клименюк.


Очільник навчального закладу у своєму напруженому графіку знайшов час завітати на свято до своїх дорогих студентів, які у віршованій формі перерахували всі чесноти свого улюбленого директора:


«…Порядок, дисципліна, навчання перш за все
і горде звання «Лікар» в студенти він несе,
Комфортно нам навчатись, комфортно працювати,
ми раді, що є змога знання нам здобувати.
Ми впевнені, що кожен день, годину, кожен час
віддавшись керівній роботі живете лише думкою про нас,
завжди за все і всіх в турботі.
Бажаємо зіркових досягти висот
і щоб про коледж наш лунала слава.

Та і не тільки Київ, а вся Європа Бердичівський медичний коледж знала»

 

Зворушений пан Клименюк подякував своїм студентам за гарні слова і зауважив, що не всі це розуміють, але особисто йому важливо, щоб коледж працював і процвітав, а все решта відійде, як «відброджене пиво». Цю фразу директора зал зустрів схвальним гулом і сміхом. Ну що ж, мабуть медикам, як фахівцям, видніше, як діє на людський організм алкоголь і як він виводиться.


У своєму виступі він також відзначив, що студентські роки швидкоплинні, але швидкість з якою вони минають прямо пропорційна яскравості і незабутності студентських спогадів, що залишаються з людиною на все життя. І водночас студентські роки – це відповідальний, складний період в житті людини, становлення її особистості, пізнання не лише книжних істин, але й життя. Пролунали слова щирої вдячності на адресу обласної та місцевої влади, керівників медичних установ міста та району, де студенти здобувають практичні навички, а кращі з кращих майбутні медики отримали за свої здобутки грамоти та грошові премії у розмірі 550 гривень, як заохочення з рук директора закладу та Івана Демуся, першого заступника міського голови.


Того дня понад двісті першокурсників, які у майбутньому стануть медсестрами, стоматологами та фельдшерами урочисто поклялись не відступати від заповідей з яких складається клятва Гіппократа та заспівали гімн усіх студентів «Gaudeamus». Після урочистої частини розпочався святковий концерт за участі обдарованої молоді, яка вкотре довела, що вміє не лише працювати, але й відпочивати та дарувати радість і позитивні емоції людям.

 

ФотогалереяПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.