Солдат із Бердичева вижив, отримавши на Сході опіки 85 % шкіри — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

Солдат із Бердичева вижив, отримавши на Сході опіки 85 % шкіри

13 жовт. 2014 Ігор Зонов

Бердичівські військові зрідка гірко жартують, що вони у вогні не горять і у воді не тонуть. Маються на увазі різні «НП», в яких побували вони, але, всупереч усьому, залишилися живими. Пам'ятається, в Югославії вертоліт, де членом екіпажу був офіцер Євген Сичкін, врізався в гору. Вертолітників з Бердичева від сильного удару викинуло через блістери - «вікна» в носовій частині Мі-8МТВ, а всі, хто знаходився в салоні, буквально в лічені хвилини заживо згоріли, бо в салоні ще перебувала і бочка з паливом. Пекельне полум'я вийшло ще те... Вертолітники ж з Бердичева не тільки вижили, але ще потім продовжили службу в армії. Міжнародна комісія, яка вела розслідування катастрофи, дійшла висновку, що в ній наші пілоти були невинні.


А зараз, коли розгорається братовбивчий конфлікт на Сході України, теж не побоюся цього слова, сталося диво. Призваний по мобілізації в 26-у артбригаду рядовий запасу Роман Огурківській одним з перших артилеристів-бердичівлян потрапив в серйозну пригоду. І тепер він знаходиться на лікарняному ліжку ще з весни. Тоді, в середині травня, під час навчань біля містечка Генічевська, що на Херсонщині, внаслідок вибуху САУ загинули двоє контрактників з Бердичева. Роман Огурковскій вижив, але отримав опіки 85% тіла. Лікарі довгий час не давали ніяких гарантій на те, що Роман буде жити. Всупереч цьому, мужній солдат переніс десятки складних операцій, а в останні місяці, на подив лікарів, почав робити великі успіхи - він намагається рухати руками, самостійно вставати і, навіть, ходити. Але, на жаль, вітчизняна медицина зробила все, що могла. Тому, в жовтні, Роман Огурковскій вилетів з аеропорту Бориспіль в США, де його чекає курс реабілітації. Зрозуміло, що лікування там коштує не копійки. Але Роману вирішила надати допомогу українська діаспора в Америці. Попереду у солдата-бердичівлянина ще довгий шлях повернення до нормального життя. Віриться, що стійкий олов'яний солдатик з Бердичівської артбригади подолає всі негаразди і всупереч всій медичній статистиці (люди з такими сильними опіками зазвичай не виживають!), повернеться до нормального життя.

ВідеоПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.