В обласному госпіталі для ветеранів, інвалідів та учасників війни - новий головний лікар — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

В обласному госпіталі для ветеранів, інвалідів та учасників війни - новий головний лікар

27 трав. 2014 Ігор Зонов

Нещодавно з життя пішов Леонід Петрович Сога - головний лікар Бердичівського обласного госпіталю для ветеранів війни. Минуло кілька місяців. І хоча ті, хто працював на посаді т.в.о. головлікаря, виконували свої обов'язки успішно, прийшов час призначити  постійного керівника

 

 Тим більше, що госпіталь - одна з найбільш ефективних і потрібних лікувальних установ Житомирської області. І очолювати його - велика відповідальність. Ветеранів тут завжди лікували дуже якісно навіть в умовах кризи, яка відбилася дуже сильно на житті українських громадян ...

 Тож на черговій сесії Житомирської обласної ради кипіли неабиякі пристрасті. Лише з другої спроби депутатам вдалося призначити Павла Журбенка головним лікарем вищезгаданого лікувального закладу.

 З цього приводу був у сесійній залі цілий бій. Депутат від Бердичівського району Олександр Ревега у своєму виступі повідомив, що до нього звернулися співробітники госпіталю, які хочуть, щоб їх керівником залишався Олександр Поліщук. Адже в якості тимчасового шефа той працював дуже успішно. Депутат також повідомив, що понад 200 людей з персоналу госпіталю виступили проти призначення головним лікарем обласного госпіталю для ветеранів керівника житомирської поліклініки Павла Журбенко.

 «Я не маю нічого проти Журбенка, але їздити кожен день з Житомира до Бердичева ... Ми просимо підтримати нашого бердичівлянина, прізвище його Поліщук », - сказав депутат облради Олександр Ревега і передав лист-звернення працівників госпіталю в підтримку місцевого кандидата.

 На що голова обласної ради Віталій Француз пояснив, що обласний департамент охорони здоров'я подав на посаду керівника тільки одну кандидатуру - Павла Юрійовича Журбенка . Подальше голосування показало, що «за » призначення Журбенка тільки 55 депутатів при необхідних 57 голосах. Того дня в залі перебувало всього 72 депутати з 112…

 Положення врятував Павло Ментів. Він від імені « афганців» закликав депутатів підтримати кандидатуру Павла Журбенка : «Прийміть хоч раз нормальне рішення, нам же там лікуватися» .

 Зваживши на думку «афганців», депутати вирішили переголосувати питання про підписання контракту з Журбенко на три роки і, хоч і зі скрипом, але рішення було прийнято.

 Незабаром новий головлікар приступив до виконання своїх обов'язків. Минуло кілька тижнів, в госпіталізаспокоїлися всі пристрасті і тепер лікувальний заклад працює в нормальному робочому ритмі. В один із днів ми і зустрілися з Павлом Журбенком.

 Мені сподобалося навіть те, що новий керівник не став робити традиційного капітального ремонту у своєму робочому кабінеті. А відразу ж з головою поринув у роботу. Адже цього року навіть госпіталю « урізали » фінансування.

 А лікувати ветеранів, вирішувати поточні завдання все одно треба. І тут дуже вдало скористався своїми можливостями новий головний лікар. Він таки примудрився вибити додаткові кошти і чималі для госпіталю. Це дозволило вирішити кілька нагальних питань

 До речі, у Павла Журбенка до ветеранів ставлення особливе. Знаєте чому ? Та тому, що він в юності два роки прослужив в Афганістані. І був там аж ніяк не писарем у штабі. Отримав за мужність кілька державних нагород та іменний годинник від Міністра оборони СРСР.

Повернувшись з « Афгану», закінчив медінститут у Тернополі, за фахом - лікар-уролог. Тому чотири роки був урологом в Житомирському уронефрологіческом центрі, має вищу лікарську категорію. Потім кілька років був завідувачем поліклінікою № 2 ...

 На сьогоднішній день Павло Юрійович є також членом медичної колегії департаменту охорони здоров'я ОДА. На всіх займаних посадах зарекомендував себе компетентним фахівцем, ефективним керівником і менеджером. Ще Журбенко, за відгуками своїх колег- людина дисциплінована, сумлінна і пунктуальна. Люди цивільні державні нагороди отримують рідко. Проте в його активі - п'ять медалей, кілька цінних подарунків, у тому числі і годинник від голови Верховної Ради України.

Журбенко постійно працює над підвищенням професійних знань, в 2010 році закінчив Національний економічний університет і отримав вчений ступінь магістра. На новому місці, в госпіталі ветеранів, у колектив увійшов легко, працює з інтересом.

 У нього багато цікавих задумок. Всі вони стосуються покращення якості роботи госпіталю. І тут новий шефне збирається гнатися за цифрами та показниками.

Його більше цікавить поліпшення якості лікування ветеранів. Щоб всі пацієнти госпіталю виїжджали з нього з хорошим самопочуттям, щоб залишилися задоволені якістю лікування.

Фотогалерея


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.