Роздрукувати цю сторінку

З цієї суботи у Бердичеві почне працювати ще один Центр вакцинації з вакциною «Мoderna»

Цієї суботи, 24 липня, у приміщенні міської поліклініки по вулиці Житомирській 44/2 розпочне роботу ще один Центр вакцинації бердичівлян. Про це журналісту «РІО-Бердичів» розповіла начальник відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк.

Це буде вже другий Центр, в якому усі бажаючі можуть зробити щеплення від COVID-19. Перший відкрили на базі Навчально-виховного комплексу №4 по вулиці вул. Вінницькій, 53, і почав функціонувати він з 3 липня, працюючи по вихідним з 9-ї до 13-ї години. Тут містянам роблять щеплення вакциною «CoronaVac», а з цієї суботи, 24 липня, також проходитиме ревакцинація жителів, які 28 та 29 червня робили вакцинацію в приміщенні ЗОШ №11.


Вакциною «CoronaVac» вакцинують також у пунктах щеплення в амбулаторіях 2, 4 та 6 по буднім дням. Сімейні лікарі обдзвонюють своїх пацієнтів, пропонують вакцинуватися і ті, хто таке бажання виявляє, записуються у свого сімейного лікаря і приходять у зазначений час


Що ж до Центру вакцинації у міській поліклініці, то щеплення тут проводитимуть вакциною «Moderna» щоденно з 9-ї до 13-ї години. Попередній запис здійснюється за номером телефону 067-601-07-47 з 9-ї до 16-ї години. Можна і у порядку живої черги. В одній ампулі «Moderna» міститься 15 доз. На вакцинацію приходити, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Як зазначила Валентина Остапюк, вакцинуватися можуть усі верстви населення, тобто від 18 років і вище, адже нині вже проходить 5-й етап, як по запису, так і прийшовши у Центри вакцинації.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук