Працівники Бердичівської виправної колонії №70 ревакцинувались — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Працівники Бердичівської виправної колонії №70 ревакцинувались

У вівторок, 13 липня 2021 року, була зроблена ревакцинація працівникам державної установи "Бердичівська виправна колонія (№70)".

Про це заклад повідомив на сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».


Ревакцинувалися ті працівники, які вже зробили щеплення та витримали інтервал між першою і другою дозою. Також вперше вакцинувалися співробітники, що виявили бажання.


«Специфіка роботи установи являє собою щоденні контакти з великою кількістю людей, тому неможливо побороти COVID-19 тільки засобами захисту і карантином. Вакцинація – це реальна можливість пришвидшити повернення до нормального життя.


Мобільна бригада, котра виконувала щеплення, грамотно проконсультувала працівників установи, приділила увагу під час самої вакцинації та надала корисні поради, як себе поводити після щеплення», - йдеться у повідомленні.

shcheplennyaVK70 1

shcheplennyaVK70 2

shcheplennyaVK70 3

shcheplennyaVK70 4

shcheplennyaVK70 5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.