Нову амбулаторію урочисто відкрили у Гришковецькій громаді на Бердичівщині — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Нову амбулаторію урочисто відкрили у Гришковецькій громаді на Бердичівщині

09 лип. 2021 Власкор

І знову з приємністю голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поділився радісною новиною у «Фейсбуці» про відкриття ще однієї амбулаторії у громаді Бердичівського району.

«Другий день поспіль відкриваємо на Житомирщині нові сучасні сільські амбулаторії, побудовані в рамках програми Президента Велике будівництво. Цього разу двері для жителів громади відчинила амбулаторія у Гришковецькій громаді.
Це вже 14-а амбулаторія, яка відкрита за останні півтора роки у Житомирській області.


Радісно спостерігати за отриманим результатом, адже такі амбулаторії є свідченням того що українське село має майбутнє. Такий медзаклад є необхідним елементом сучасної інфраструктури у сільській місцевості. Первинна медична допомога, за умови наявності відповідного обладнання, а саме таким оснащені нові амбулаторії, дозволяє проводити регулярну профілактику різноманітних захворювань на ранніх стадіях. Це надзвичайно важливо, аби зберегти життя людей і покращити його якість.


В новій сучасній амбулаторії, яка буде обслуговувати майже 10 тисяч мешканців з різних куточків громади, працюватиме два сімейних лікарі та лікар-педіатр. До складу амбулаторії входять маніпуляційний та оглядовий кабінети, процедурна, кімната для персоналу, зал очікувань, кабінети щеплень і здорової дитини. Отже, відтепер жителям громади не потрібно їхати у районний чи обласний центр, щоб отримати медичну консультацію чи допомогу. Більшість послуг вони зможуть отримувати у себе в громаді.


Такий результат став можливим завдяки спільним зусиллям Держави, місцевої й обласної влади, медичного закладу, та підрядників. Загальна вартість будівництва амбулаторії складає майже 9 мільйонів гривень. Співфінансування з боку громади становило понад 10%.


Також у нагоді медичним працівникам амбулаторії стане новий повнопривідний автомобіль «Renault Duster». Завдяки цьому пацієнти з найвіддаленіших сіл зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби.
Зрештою, медицина стає більш доступною для людей незалежно від того, мешкають вони у місті чи в селі.

Бажаю усім міцного здоров'я, щоб нову амбулаторію люди відвідували лише у цілях профілактики, а не по хворобі!», - зазначив у дописі до фото Віталій Бунечко.

 

Gryshkivtsi amb1

Gryshkivtsi amb2

Gryshkivtsi amb3

Gryshkivtsi amb4

Gryshkivtsi amb5

Gryshkivtsi amb6

Gryshkivtsi amb7

Gryshkivtsi amb8

Gryshkivtsi amb9

Gryshkivtsi amb10

Gryshkivtsi amb11

Gryshkivtsi amb12

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.