У бердичівському театрі святковим концертом вітали медичних працівників. Фото — РІО Бердичів

Неділя, 25 Липня

У бердичівському театрі святковим концертом вітали медичних працівників. Фото

Зазвичай такого роду захід, присвячений працівникам медичної сфери, проходив у міському Палаці культури. Проте цьогоріч когорта медиків приймала вітання з нагоди професійного свята у «Музично-драматичному театрі на Європейській», де при вході їх традиційно зустрічали під мелодії духового оркестру.

Самовіддана, сповнена самопожертви і гуманізму праця медиків спрямована на збереження здоров’я та життя людей нині, у час пандемії коронавірусу, є особливо небезпечною. Адже щоденно, виконуючи свій обов’язок, лікарі потрапляють під удар смертоносного вірусу. Вони ризикують власним здоров’ям та життям, і Бердичів вже втратив не одного гарного, досвідченого та професійного спеціаліста у цій галузі. Хвилиною мовчання на святковому концерті бердичівські медики вшанували пам’ять своїх колег.


А тим, хто зараз продовжує стояти на «медичній передовій» міський голова зі сцени побажав міцного здоров’я, поваги та шани від людей, щоб медичні картки були тонкими, діагнози – правильними, а пацієнти – вдячними. Сергій Орлюк подякував тим, хто був у залі, за їхню роботу, а також тим, хто у цей момент залишився у лікарні і слідкував за хворими. Подяки за якісне надання медичних послуг мешканцям Бердичівської міської територіальної громади в період пандемії COVID-19 та вагомий внесок у справу збереження здоров’я бердичівлян було вручено колективам КНП «Бердичівська міська лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», підстанції екстреної медичної допомоги, КНП «Госпіталь ветеранів війни», лікувально-діагностичного центру «Пан лікар», діагностичного центру «Векам», клініки малоінвазивної хірургії «Вітал» та фізичним особам-підприємцям у медицині.


Крім того, на урочистому заході згадали і тих, хто робить не менш важливу справу для здоров’я та життя людей, - донорів. Адже нещодавно, 14 червня, всі країни світу відзначали Всесвітній день донора. Їх також по праву можна вважати героями, адже потреба у донорській крові є завжди, а тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у порятунок людського життя. Щирими оплесками шани та вдячності всі присутні привітали бердичівлян-донорів: Вадима Шимка, Юрія Ніколайчука, Олексія Іщука, Сергія Каньовського, Наталію Ревковську, Альону Брюханову, Альону Трофанович, Наталію Палкіну, Михайла Гостяєва, Дмитра Куліковського, Віталія Грубського, Андрія Лежнюка, Марію Кушнірук, Олену Цехоцьку та Миколу Пташника.


Винуватців свята вітали творчі колективи Бердичева, даруючи пісні, танці і акробатичні номери, аби кожен присутній у залі медик міг хоч ненадовго, але забути про буденні негаразди, відпочити душею і з новими силами приступити до своєї роботи.

 den medika teatr 1

 den medika teatr 2

 den medika teatr 3

 den medika teatr 4

 den medika teatr 5

 den medika teatr 6

 den medika teatr 7

 den medika teatr 8

 den medika teatr 9

 den medika teatr 10

 den medika teatr 11

 den medika teatr 12

 den medika teatr 13

 den medika teatr 14

 den medika teatr 15

 den medika teatr 16

 den medika teatr 17

 den medika teatr 18

 den medika teatr 19

 den medika teatr 20

 den medika teatr 21

 den medika teatr 22

 den medika teatr 23

 den medika teatr 24

 den medika teatr 25

 den medika teatr 26

 den medika teatr 27

 den medika teatr 28

 den medika teatr 29

 den medika teatr 30

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.