У Бердичеві урочисто відкрили оновлене приймальне відділення — РІО Бердичів

Четвер, 29 Липня

У Бердичеві урочисто відкрили оновлене приймальне відділення

На території міської лікарні лікарів, медичний персонал, керівників лікарні, міської, районної та обласної рад, відділу охорони здоров’я, обласного госпіталю ветеранів війни, народного депутата України зібрала важлива і бажана подія в житті медичної галузі та усієї Бердичівської міської територіальної громади. Це відкриття реконструйованого відділення екстреної медичної допомоги, на яке з нетерпінням чекали бердичівляни протягом кількох місяців.

Міська лікарня у Бердичеві є сучасним багатопрофільним лікувальним закладом, базою стажування інтернів та студентів медичного коледжу, однією із опорних закладів охорони здоров’я Житомирської області, що надає цілодобову невідкладну та планову медичну допомогу майже 165 тисячам населення Бердичівського району.


Роботи із реконструкції відділення екстреної медичної допомоги тривали майже 6 місяців. Саме тоді міська лікарня була включена у перелік медичних закладів для реконструкції та будівництва відділень екстреної медичної допомоги за програмою Велике будівництво. Вартість проекту складає 7 млн. 983 тис. грн. З них кошти субвенції з державного бюджету – 7 млн. 380 тис. грн., кошти міського бюджету – 603,5 тис. грн.


Відділення приведене до уніфікованого зовнішнього вигляду, забезпечено оперативну доставку пацієнтів з відділення екстреної медичної допомоги до інших відділень лікарні. За кошти державного бюджету, а це – 19 млн. 146,5 тис. грн., було закуплено сучасне обладнання. Це комп’ютерний томограф, рентгенівська діагностична система, апарат УЗД, 2 апарати ШВЛ. Частину витрат взяла на себе міська рада – 2 млн. 156 тис. грн. – і 2 млн. 813 тис. грн. – кошти лікарні від Національної служби здоров’я України, які були витрачені на придбання медичного обладнання та проведення ремонтних робіт.


Нове відділення загальною площею у майже 1000 кв.м має все необхідне для надання якісної медичної допомоги, щоденно сюди звертаються близько 80 осіб, яким проводять необхідні лікувально-діагностичні дослідження і при потребі залучаються фахівці відповідного профілю. Згідно з вимогами обладнана палата інтенсивної терапії, є сучасна система вентиляції приміщення, централізована система подачі кисню, а саме відділення працює цілодобово та створено всі умови для надання комплексних послуг, обстеження, діагностики і лікування.


Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко подякував лікарям та усьому медичному персоналу за тих півтора року, в яких всі нині знаходяться, за врятовані життя і за те, що усі – справжні бійці у боротьбі з коронавірусною хворобою. На рахунок відділення екстреної медичної допомоги додав, що реконструкція приймальних відділень – класна ініціатива Президента України. На Житомирщині це вже 3 відділення, яке відкривають, і це гарний приклад синергії між центральною, обласною та міською владами. Головне – аби добре працювалося медичному персоналу і лікарям, а також було комфортно і була надана якісна медична допомога пацієнтам. В свою чергу, Віталій Бунечко зазначив, що і надалі намагатимуться наповнювати відділення тим, чим зможуть, і, відступаючи від теми, пообіцяв, що міст у Бердичеві точно добудують.


Бердичівський міський голова Сергій Орлюк приєднався до сказаних слів подяки. З упевненістю він висловив думку, що будівництво даного об’єкту – це вікно в Європу, бо зроблене згідно з тими принципами, як це бачить Європа, як це бачать інші країни. І тут працюють професійні лікарі і медичний персонал, а бердичівляни зможуть отримувати послуги у відремонтованому, зручному та сучасному відділенні.


Народний депутат України Богдан Кицак у своєму виступі зазначив, що відкриття приймального відділення демонструє: тільки у співпраці місцевої і державної влади вдасться вирішувати глобальні проблеми медичної галузі. Надалі потрібно ставити перед собою наступну планку, наступну ціль, обирати наступне відділення для реконструкції і шукати для цього кошти, бо лікарні потрібно привести до ладу. Все для того, аби люди були впевнені, що тут їм зможуть надати допомогу професійні лікарі на якісному обладнанні і що для цього не потрібно їхати до сусідніх міст чи за кордон.


Після вітальних слів та подяк відбулося урочисте перерізання святкової стрічки, почесні гості разом з міським головою, керівником КНП «Бердичівська міська лікарня» Ларисою Бабіковою, лікарями і медичним персоналом мали змогу оглянути оновлене відділення, заглянути у всі його куточки, подивитися на нове обладнання та поспілкуватися.

 Priymalne 1

 Priymalne 2

 Priymalne 3

 Priymalne 4

 Priymalne 5

 Priymalne 6

 Priymalne 7

 Priymalne 8

 Priymalne 9

 Priymalne 10

 Priymalne 11

 Priymalne 12

 Priymalne 13

 Priymalne 14

 Priymalne 15

 Priymalne 16

 Priymalne 17

 Priymalne 18

 Priymalne 19

 Priymalne 20

 Priymalne 21

 Priymalne 22

 Priymalne 23

 Priymalne 24

 Priymalne 25

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.