Три дні бердичівляни 65+ можуть вакцинуватися без запису — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Три дні бердичівляни 65+ можуть вакцинуватися без запису

Тему процесу вакцинації у Бердичеві щоразу обговорюють на різного роду засідання у міській раді.

Зокрема, нещодавно ми писали про суперечку з приводу вакцинації на черговій сесії, де серед депутатів виник словесний конфлікт і дехто наголошував, що у Бердичеві низький рівень бажаючих отримати щеплення від коронавірусної інфекції. Інші ж стверджували,, що кожного дня в пунктах щеплення вакцинується мінімум по 30 осіб.

Цього разу на засіданні комісії з ТЕБ та НС у вівторок дану тему знову підняли. Міський голова запитав у керівників медичних установ міста про те, як просувається у Бердичеві процес вакцинації. Коротко у  цифрах доповіла начальник відділу охорони здоров’я Валентина Остапюк, зазначивши, що у місті станом на 27 квітня щеплено 2278 осіб. Із них за попередню добу дозу вакцини отримали 32 особи.

Починаючи з 28 квітня, протягом трьох днів – по 30 квітня включно, у бердичівлян віком 65+ є можливість вакцинуватися без попереднього запису. Для цього потрібно з паспортом прийти в амбулаторію і в порядку живої черги з 9:00 до 12:00 отримати щеплення. Вакцинацію таких бердичівлян проводитимуть у 3-х амбулаторіях: амбулаторія №2 (вулиця Бистрицька, 22), амбулаторія №4 (вулиця Червона, 14) та амбулаторія №6 (вулиця Житомирська, 44/2).

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.