Інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 та заповненості ліжок у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Інформація щодо стану захворюваності на COVID-19 та заповненості ліжок у Бердичеві

25 лют. 2021 Власкор

Станом на 10.00 25.02.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 90 хворих з підтвердженим COVID-19 та 8 осіб з підозрою на COVID-19.

Завантаженість ліжок: – підтверджені випадки COVID-19 – 57,7%; підтверджені та підозрілі випадки COVID-19 – 62.8%.


Станом на 25.02.2021 по місту Бердичеву – 3634 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, 3070 осіб одужали, 503 активні хворі перебувають на амбулаторному лікуванні та в інфекційному відділенні БМЛ.


Шановні бердичівляни! Не ігноруйте карантинні заходи: носіть маски, ретельно мийте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції. Це той необхідний мінімум, що потрібен, аби епідемія не вийшла з-під контролю.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.