Бердичів переходить на помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19 — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

Бердичів переходить на помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19

Державна комісія з питань ТЕБ та НС, позачергове засідання якої проходило у четвер, 3 вересня, переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Кожна з областей, відповідно до кількості захворілих на коронавірусну інфекцію, або правильніше кажучи – епідемічного показника, посідає один зі щаблів - зелений, жовтий, помаранчевий чи червоний.


Картина дещо змінилася і ті міста та райони, зокрема і Бердичів та Бердичівський район, які були на одному рівні, нині посідають вже інший. Бердичів та район спочатку знаходилися на зеленому епідемічному рівні поширення COVID-19, коли кількість виявлених випадків за добу була дуже мала або взагалі таких випадків протягом кількох днів не спостерігалося. Потім згідно з епідемічним показником відбувся перехід на жовтий рівень, який, по суті, нічого не змінив в адаптивному карантині для бердичівлян.


Очевидно, що останні події, а це збільшення кількості хворих у місті та районі, призвели до того, що Бердичів і Бердичівський район будуть на помаранчевому рівні епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Компанію їм складуть також місто Коростень, а також Коростенський, Житомирський, Лугинський та Попільнянський райони. Чинності цей розподіл набуде з опівночі 7 вересня.


Про те, на яких рівнях знаходитимуться інші області України і конкретно міста та райони, можна дізнатися із таблиці.

ТЕВ 3.09.2020

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.