Хворих на COVID-19 виявлено на швейній фабриці та водоканалі Бердичева — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Трв

  • buhoblik800

Хворих на COVID-19 виявлено на швейній фабриці та водоканалі Бердичева

Про це було сказано сьогодні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Після доповіді про продовження адаптивного карантину у Бердичеві про ситуацію із захворюваністю у місті по черзі доповідали і представник Бердичівського у правління Держпродспоживслужби, і представник відділу охорони здоров’я, і керівник ЦПМСД, і навіть заступник міського голови.

Загалом по місту та району загальна кількість випадків інфікувань становить 290 осіб: 216 – у Бердичеві та 74 – в районі. Наразі, як було зазначено, 47 осіб знаходиться в самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейних лікарів. В інфекційному відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» знаходиться 18 осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19 (10 – жителі Бердичева, 4 – жителі сіл Бердичівського району та 4 – жителі Ружинського району) та 8 осіб із підозрою.


Міський голова запитав про ситуацію із Бердичівською швейною фабрикою, де було виявлено випадки захворювання, на що прозвучала відповідь, що станом на вчорашній день було відомо про 7 хворих. Але у залі прозвучала цифра, що наразі таких налічується вже 10. Вірогідно, що ще 3 випадки – це особи із числа сімей інфікованих, тобто контактні. Другий поверх підприємства закритий і працівники знаходяться в самоізоляції та здають ПРЛ-тести.


Ще 2 випадки зафіксовано на МКП «Бердичівводоканал». Тому мер зазначив, що у місті поширюється захворюваність на підприємствах. А от на рахунок дитячого садочку №22, новина про закриття на карантин якого ошелешив усіх два тижні тому, то тут ситуація покращилась. Заступник міського голови Валентина Адаменко доповіла, що хворих працівників садочку, а їх налічується 3 осіб, ще лікують. З сьогоднішнього дня працівники закладу вже вийшли на роботу, а з 10 вересня, після ще однієї дезінфекції приміщення, дитячий садочок розпочне приймати дітей.

shv vod1

shv vod2

shv vod3

shv vod4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.