У Бердичеві за добу додалося 5 нових випадків COVID-19 — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

У Бердичеві за добу додалося 5 нових випадків COVID-19

Щоправда згідно офіційних даних, поданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», ця кількість становить 6. Проте, як зазначила начальник відділу охорони здоров’я Бердичева Валентина Остапюк, звідки взявся ще 1, не знають ні у місті, ні у районі, бо в їхніх списках, дійсно, вказано 5 осіб.

Отож, за минулу добу до загальної чисельності лабораторно підтверджених випадків у Бердичеві додалося 5 нових. ПРЛ-тести були зроблені 27 липня, проте результати стали відомі сьогодні. Таким чином у місті лабораторно підтвердженими з наростаючим підсумком є 129 випадків коронавірусної інфекції. З них 4 випадки, нагадаємо, були летальними та 107 осіб одужали.

Нині хворими залишаються 18 бердичівлян, з яких 16 знаходяться в самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейних лікарів та 2 перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні міської лікарні. Також у медичному закладі знаходяться 1 пацієнт з Ружинського району та 2 пацієнти з Бердичівського району з підтвердженим діагнозом COVID-19. Станом на ранок є 4 особи з підозрою на коронавірусну інфекцію, які очікують результати ПРЛ-тестів.


У Бердичівському районі загальна чисельність лабораторно підтверджених випадків становить 23. Одужало 17 осіб, а з 6 тих, хто хворіє, 4 знаходяться в самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейного лікаря та 2, як вказано вище, перебувають на лікуванні в міській лікарні

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.