У Бердичеві та Бердичівському районі всього налічується 128 підтверджених випадків COVID-19 — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві та Бердичівському районі всього налічується 128 підтверджених випадків COVID-19

Це загальна чисельність лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції у місті та в районі за період введеного спочатку посиленого, а потім адаптивного карантинів. І якщо раніше кількість виявлених нових хворих кожного дня була доволі немалою, то останнім часом статистика не така вже й невтішна. Дійсно, буває так, що тижнями нових хворих немає, а буває, що за тиждень нових випадків виявляють ПРЛ-тестами по 1-3.

Та як би там не було, але втішає бердичівлян і той факт, що кількість тих людей, які побороли інфекцію і повторно проведені лабораторні дослідження показують відсутність хвороби в організмі. Так в місті Бердичеві наразі загальна чисельність підтверджених випадків COVID-19 становить 112 осіб. Нагадаємо, що 4 осіб із цієї кількості померли. Протягом вихідних додалося 3 нових випадки.


Разом з тим кількість одужали містян становить 104 особи. Нині з 4 людей, які хворіють на коронавірусну інфекцію, 3 пацієнтів перебувають в самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейного лікаря і 1 пацієнт знаходиться в інфекційному відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня». Тут же ж проходить лікування і житель Ружина.


У Бердичівському районі загальна чисельність підтверджених випадків COVID-19 становить 16 осіб. З цієї кількості 14 людей побороли захворювання і числяться як одужалі.
Незважаючи на це, лікарі рекомендують людям не розслаблятися передчасно і дотримуватися усіх санітарних вимог, які включають в себе соціальну дистанцію, носіння масок, дезінфекцію рук тощо, адже нині і в країні загалом, і в кожних містах та селах все ще діють карантинні обмеження.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.