Будівництво Гришковецької амбулаторії отримало друге дихання — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Будівництво Гришковецької амбулаторії отримало друге дихання

Розпочате ще у 2018 році в рамках програми Порошенка по будівництву сільських амбулаторій будівництво в Гришківцях ще навесні цього року було фактично замороженим.

 


Будівельники, які взимку ударними темпами зводили дах та оббивали фасади, з настанням весни стали все рідше з’являтись на об’єкті, а потім і взагалі зникли.

 


І лише зараз з’явилась надія на завершення цього будівництва, адже 22 червня було оголошено тендер на добудову амбулаторії на суму 4 мільйони 634 тисячі гривень, і вчора конкурсні торги по ньому відбулись.


Між собою змагались житомирські фірми «УК Комфорт-буд» (яка дуже часто виграє тендери ОДА) та «Забудовник» (створена лише в 2019 році). В результаті виграло тендер ТОВ «Забудовник», запропонувавши ціну 4 мільйони 618 тисяч. Тобто, фактично, конкурентної боротьби між ними і не було.


А розпочинала будівництво амбулаторії теж житомирська фірма, вигравши в 2018 році тендер на 6 мільйонів 749 тисяч гривень. Фактично, це й мала бути вартість будівлі і наповнення її меблями та обладнанням. Адже ще тоді чиновники говорили, що середня вартість типових амбулаторій складає близько 7 мільйонів гривень.


І що ж це виходить? На ці гроші спромоглись збудувати лише коробку і дах, а на внутрішні роботи потрібно ще 4 мільйони? Можливо, так, а, можливо, попередній фірмі і не заплатили тих 6 мільйонів, що обіцяли. Бо ризик таких неоплат – це головне, що утримує від участі в подібних тендерах бердичівські будівельні фірми, і взагалі будь-яких притомних будівельників.


Вже багато років в Україні щось будують за бюджетні кошти лише ті фірми (часом вони складаються лише з директора, бухгалтера і двох стільців), у яких є твердий дах з чиновників, діючої на час будівництва влади. А коли влада міняється (як у нашому випадку), тоді і розриваються всі писані і неписані угоди…


Залишається лише сподіватись, що в Гришківцях все-таки завершать будівництво амбулаторії, бо це в явних піар-інтересах нинішнього народного депутата, котрий (як і колишній) живе в цьому селищі.

amb1

amb2

amb3

amb4

amb5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.