У Бердичеві та районі загальна чисельність інфікувань на COVІD-19 становить 124 особи — РІО Бердичів

У Бердичеві та районі загальна чисельність інфікувань на COVІD-19 становить 124 особи

За минулі вихідні нових хворих виявлено не було, зроблені ПРЛ-тести трьом бердичівлянам з підозрою на коронавірусну інфекцію у суботу показали негативні результати.

Щодо загальної чисельності виявлених хворих, у яких лабораторно підтвердився COVІD-19, то зі 124 осіб 108 – жителі Бердичева, 16 – жителі Бердичівського району. Нагадаємо, що, на жаль, за період карантину 4 випадки коронавірусу, виявлені у бердичівлян, стали летальними.


Наразі у місті одужалих налічується 96 осіб, у яких зроблені повторні ПРЛ-тести показали відсутність хвороби в організмі. В самоізоляції під амбулаторним наглядом сімейного лікаря перебуває 5 бердичівлян.


В інфекційному відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» знаходяться 3 бердичівлян, 2 жителів смт. Гришківці та 1 житель Ружинського району. В Бердичівському районі з 16 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції 13 осіб вже одужали.


Нагадаємо, що 26 червня на засіданні комісії з ТЕБ та НС було прийняте рішення про часткове послаблення протиепідемічних заходів на території Бердичева, пов’язані з коронавірусом. Зокрема, була дозволена робота закладів громадського харчування, ресторанного бізнесу, кафе, закладів з розміщення (готелі, хостели), проведення спортивних заходів без глядачів, закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів. Основна вимога до їх роботи – дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, за чим слідкують правоохоронці та працівники держпродспоживслужби. А людям фахівці ще раз нагадують, що потрібно дотримуватися санітарних норм і рекомендацій, адже епідемічна ситуація та здоров’я людей залежить, в першу чергу, від кожного.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.