В Семенівській ОТГ на Бердичівщині медичним працівникам придбали велосипеди — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Семенівській ОТГ на Бердичівщині медичним працівникам придбали велосипеди

 

Про це повідомили на сторінці Семенівської об’єднаної громади в соціальній мережі «Фейсбук»

 

 

Гордістю нашої об'єднаної громади є створений Центр первинної медико-санітарної допомоги, який надає первинну допомогу населенню. Станом на сьогоднішній день діяльність КНП «ЦПМСД» Семенівської сільської ради забезпечує 21 працівник, які обслуговують майже 4 000 жителів громади, що підписали відповідні декларації.


Наполеглива, самовіддана та високопрофесійна праця медичних працівників нашої "первинки", особливо в період поширення коронавірусної інфекції, є запорукою того, що мешканці Семенівської ОТГ, котрі потребують медичної допомоги, можуть відчувати себе захищеними. Досить часто працівникам доводиться долати чималий шлях до своїх пацієнтів. Відтак подарунки для медперсоналу, що виконують важливу та складну роботу мають неодмінно її полегшити та підвищити якість надання послуг.


Сільський голова Наталья Семенюк подякувала медичним працівникам за їх важку, часто недооцінену роботу та вручила двоколісних помічників. Голова громади запевнила, що сільська рада й надалі забезпечуватиме медиків всім необхідним, для безперешкодного виконання їх обов’язків.

Для довідки
 До складу КНП «ЦПМСД» Семенівської сільської ради входить 1 амбулаторія загальної практики сімейної медицини, 3 фельдшерсько-акушерських пункти та 6 фельдшерських пунктів. Протягом 2019 року, окрім фінансування з Національної служби здоров’я України, з бюджету громади до комунального підприємства спрямовано 597,6 тис. грн, з них на оплату енергоносіїв 100,6 тис. грн, для придбання медикаментів в сумі 87,4 тис. грн, 359,7 тис. грн - інші поточні видатки (проведено поточні ремонти у ФАП с. Хажин – 11,6 тис. грн, Сингаївка – 82,6 тис. грн та в амбулаторії с. Семенівка – 41,5 тис. гривень), придбання аналізатора сечі в сумі 31,5 тис. грн та кошти в сумі 18,4 тис. грн спрямовані для відшкодування вартості лікарських засобів по програмі «Доступні ліки».


В рамках Програми «Доступна сільська медицина» громада отримала автомобіль Renault Duster. Для його переоформлення, встановлення газової установки та придбання інших комплектуючих з сільського бюджету було витрачено 55,0 тис. гривень.


У 2019 році за рахунок медичної субвенції з державного бюджету в цілому на утримання закладів охорони здоров’я вторинного рівня для надання медичних послуг жителям Семенівської громади Бердичівському районному бюджету для районної лікарні спрямовано 2,9 млн. грн та бюджету м. Бердичева для міської лікарні 352 тис. грн. Крім того, Бердичівському районному бюджету була спрямована медична субвенція, яка надійшла з обласного бюджету на медичне обслуговування внутрішньо переміщених осіб в сумі 4,6 тис. грн.


Також, варто зазначити, що з сільського бюджету Семенівської громади для придбання медикаментів для Бердичівської районної лікарні передано кошти в сумі 10 тис. грн, для придбання програмного забезпечення кошти в сумі 40 тис. грн та палива в сумі 50 тис. грн, на оплату послуг по зубопротезуванню в сумі 7 тис. грн.

FAP4

FAP5

FAP6

FAP7

FAP8

FAP9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.