Компанія Буткевича закупила більше 25 тисяч захисних костюмів для медиків Житомирщини у Новоград-Волинської швейної фабрики — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Компанія Буткевича закупила більше 25 тисяч захисних костюмів для медиків Житомирщини у Новоград-Волинської швейної фабрики

Компанія українського підприємця Геннадія Буткевича передала першу партію захисних костюмів в розмірі понад 5 тисяч комплектів для медустанов Житомирської області і продовжила підтримку місцевої швейної фабрики в Новоград-Волинському.

  Lesya2

Так, в найближчі 2 тижні будуть доставлені ще 20 тисяч костюмів для медперсоналу Житомирської області і планується виробництво ще більше 20 тисяч захисних комплектів в травні за підтримки BGV Group, про що повідомив інтернет-ресурс «Рубрика».


Про це написав і голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. "Перша партія захисних костюмів в розмірі понад 5 тисяч штук буде негайно відправлена на лікарні “першої хвилі” – 12 лікарень, які у нас визначені. Більш того, укладено договір на поставку ще 20 тисяч костюмів", – написав він у Facebook.


Директор швейної фабрики “LЕSYA only better” Микола Сиченко заявив, що з виконанням цих замовлень потреби регіону будуть забезпечені. Раніше ми писали, що швейна фабрика “LЕSYA only better” в Новоград-Волинському, яка спеціалізується на пошитті преміальних брюк для європейських брендів, на початку квітня запустила серійне виробництво медичних засобів індивідуального захисту українських лікарів.


"Почалося все з бажання допомогти місцевій лікарні. Ми подарували їм ШВЛ-апарат, і під час вручення головний лікар звернувся до нас з проханням пошити захисні костюми. Докторів не було в чому пускати до хворих", – розповідає Микола Сиченко.

Lesya3
За його словами, найскладнішим було знайти необхідну сировину, тому що всі країни заборонили експорт такої продукції. Коли все ж вдалося знайти матеріал, стало питання необхідності фінансової підтримки для виробництва великої партії.


"Реалізація цього проекту стала можливою завдяки тому, що компанія BGV Group виступила замовником і спонсором. Перша партія була оплачена передоплатою в 1,8 млн грн, і ми вже поставили це замовлення. Зараз партіями по 7 тисяч комплектів щотижня будемо закривати наступний контракт. Робимо так, щоб якомога оперативніше постачати захист", – розповів директор фабрики “LЕSYA only better”. Повідомляється, що новий контракт був укладений на суму понад 6 млн грн і після нього планується ще одна партія в більш ніж 20 тисяч комплектів для медиків.


"Продукція фабрики повністю сертифікована і відповідає всім нормативним вимогам. Крім того, ми не зупинили пошуки сировини українського виробництва, щоб не залежати від закордону. І ми дійсно знайшли такий продукт, провели всі необхідні випробування і також сертифікували. Наш ламінований спандбонд нічим не відрізняється від світових лідерів цього ринку", – повідомляє Микола Сиченко.

Lesya4Lesya5 Lesya6
За його словами, допомога фабрики вже вийшла за межі лише Житомирського регіону. "На сьогоднішній день фабрика випускає понад 3200 комплектів на день. Більше половини всього виробленого ми віддаємо на замовлення Пержанської рудної компанії (входить до BGV Group, – Ред.), яка є великим благодійником і передає їх безоплатно у медустанови нашої області, друга половина – це виконання більш дрібних замовлень по всій Україні", – також повідомив він.


Відомо, що співзасновник корпорації "АТБ", відомий підприємець Геннадій Буткевич вже допоміг Житомирській області в закупівлі необхідного для боротьби з коронавірусом на 14 млн гривень. Так, його компанія BGV Group закупила і передала захист для медиків, медикаменти, багатофункціональні ліжка, обладнання медустановам області.


Нещодавно корпорація “АТБ” передала у Житомир систему для ПЛР-діагностики коронавірусу.


Крім того, компанія “АТБ” допомогла Житомирщині безоплатними продуктовими наборами для незахищених українців: триває роздача майже 24 тисяч пакунків.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.