Хворих на коронавірус в Андріяшівці на Бердичівщині немає — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Хворих на коронавірус в Андріяшівці на Бердичівщині немає

Але чутки про це вперто гуляють сусідніми селами вже кілька днів. Один одному люди переказують історію про якогось заробітчанина, який привіз вірус до рідного села.

 


Щоб підтвердити чи спростувати чутки ми звернулись до старости Андріяшівки, і він офіційно їх таки спростував. Жителі села, які повернулись з-за кордону перебували 14 –денний термін в ізоляції,і ніяких ознак хвороби в них не було. В даний час в режимі обсервації знаходиться вдома ще одна жінка, що прибула здалеку. Родичі приносять їй продукти, чіпляють на паркані, а вони потім виходить і забирає їх.

 


Та, як кажуть, диму без вогню не буває. Виявилось, що підтвердили наявність вірусу за кілька кілометрів від Андріяшівки, у сусідньому селі Клітенка Хмільницького району. Там донька місцевої жительки захворіла. У неї підтвердили CОVID-19, а в її матері – ні. Там вже встановлені контактні особи та приїздила бригада з Вінниці для проведення дезінфекції будинку та подвір’я.


Можливо тому, що у Клітенці розташована база сільгосппідприємства, яке обробляє і поля Андріяшівки, і виникли такі чутки. Адже, багато жителів Андріяшівки працюють у цьому сільгосппідприємстві.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.