17-річного бердичівлянина ізолювали до боксу і взяли мазок для аналізу на короновірус — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

17-річного бердичівлянина ізолювали до боксу і взяли мазок для аналізу на короновірус

Коли ми готували матеріал про два нові випадки захворювання на короновірус у Житомирі, адже експрес-тести показали позитивний результат у двох житомирянок, з’явилася інформація про 17-річного хлопця з Бердичева, який поступив до інфекційної лікарні.

На сайті Житомирської ОДА інформації про це не було, лише прослуховуючи запис брифінгу, вдалося почути про 2 нові підозри на короновірусну інфекцію.
Перша підозра – це 22-річний житель Хорошівського району, який контактував з тими хто приїхав з-за кордону. Матеріал пацієнта було відправлено до лабораторії і очікують результати.


Що ж до іншого випадку, то тут вдалося дізнатися детально інформацію від головного лікаря Центральної міської лікарні Лариси Бабікової, з якою журналісти постійно знаходяться на зв’язку. Мова йде про хлопця 17-ти років який навчається в одному із інститутів міста Києва, але у зв’язку з карантином він знаходився вдома у Бердичеві. Хлопець хворів протягом 10-ти днів і постійно, лікувався згідно призначень сімейного лікаря. Сьогодні його було направлено до інфекційного відділення лікарні та ізольовано до 4-го боксу.


У бердичівлянина наявні кашель та затруднене дихання. Зроблений рентген-знімок показав ознаки пневмонії. Одразу ж було проведено тести на грип та короновірус – обидва виявилися негативними. Проте було взято матеріал для аналізу в лабораторії, який повинен показати точний результат. Наразі стан хлопця оцінюється як середньої важкості. Як тільки буде відомо про результати лабораторних досліджень бердичівлянина, ми одразу повідомимо.

Нагадуємо про безкоштовну групу БЕРДИЧІВСЬКИЙ БАЗАР де можна розмістити свій товар на продаж. 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.