На Житомирщині планують придбати спеціальний апарат для діагностики коронавірусної інфекції — РІО Бердичів

Вівторок, 27 Липня

На Житомирщині планують придбати спеціальний апарат для діагностики коронавірусної інфекції

16 бер. 2020 Житомирська ОДА

В області за кошти резервного фонду планують закупити сучасний діагностичний апарат для швидкого виявлення коронавірусної інфекції. Про це повідомили під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 16 березня.

Така діагностична система, за словами представників управління охорони здоров’я ОДА, дасть можливість точно та швидко визначати захворювання на коронавірус. Адже експрес-системи, які за даними МОЗ мають найближчим часом надійти до регіонів, дають можливість виявити коронавірус лише на 5-6 день від моменту інфікування людини.

Тест-системи, які наразі використовує обласний лабораторний центр для підтвердження чи спростування COVID-19, піддаються аналізу протягом 4-6 годин. Між здійсненнями таких аналізів апарат повинен мати перерву в роботі. Тому перевірка матеріалів на коронавірусну інфекцію займає досить багато часу.

Сучасний же апарат дасть можливість здійснювати тести з першого дня підозри і приблизно за дві години. Члени обласної комісії підтримали це питання щодо виділення коштів на придбання автоматизованої портативної системи виявлення нуклеїнових кислот iPonatic.

Так, на ці цілі спрямують кошти з резервного фонду для придбання діагностичного набору для виявлення нуклеїнової кислоти нового коронавірусу (2019-nCoV) (флуорисцентний ПЛР-аналіз) у сумі 1 млн 155 тис. грн та 240 наборів тестів на суму 300 тис. грн.

Нагадаємо, що:  У Бердичеві переглянуть роботу денного стаціонару, а поліклініка працюватиме навіть у вихідні

Довідково. Такий діагностичний набір використовується для якісного виявлення in vitro генів ORF1 ab і N нового коронавірусу SARS-CoV-2, у зразках матеріалу з верхніх дихальних шляхів і нижніх дихальних шляхів з метою діагностики пацієнтів при підозрі на пневмонію через коронавірусну інфекцію, пацієнтів із підозрою на наявність коронавірусної інфекції та інших пацієнтів, що потребують діагностики чи диференціальної діагностики нової коронавірусної інфекції.

super cina

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.