На Бердичівщині закрили на карантин вже дві школи — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

На Бердичівщині закрили на карантин вже дві школи

Минулої п’ятниці на 10 днів закрили на карантин Романівську школу, а з цього понеділка залишились вдома всі учні Райгородоцької школи.


Ще раніше на всі відділи освіти прийшов лист з облдержадміністрації, в якому було встановлено умови закриття шкіл на карантин, і саме за цими критеріями і закрились школи на Бердичівщині.
Так, в Райгородку, загальна кількість захворілих дітей перевищила відмітку у 30%, а в деяких класах навіть 50%. Поки що школу закрили на тиждень, а далі будуть оцінювати стан захворюваності і вирішувати, чи йти учням до школи. Чи вчити уроки дома самостійно.
В Бердичеві поки що за звичайним графіком працюють всі навчальні заклади, хоча кількість захворілих дітей теж трохи підвищується, а в Житомирі, з 27 січня аж по 5 лютого закриті всі школи та позашкільні заклади.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.