Новорічний подарунок у вигляді зарплатні отримають бердичівські медики — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Новорічний подарунок у вигляді зарплатні отримають бердичівські медики

Приємну новину було озвучено спочатку на засіданні виконавчого комітету, членом якого є головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова, а вже наступного дня і на позачерговій сесії, на якій головний лікар також була присутня та отримувала вітання з цього приводу.

Нагадаємо, що нещодавно ми повідомляли про недостатність медичної субвенції місту на медичну галузь, яку доводиться компенсувати за рахунок коштів з міського бюджету. Ще при формуванні бюджету на цей рік така недостатність складала 23,6 мільйонів гривень. З міського бюджету вдалося частково погасити більшу частину цієї недостатності у розмірі 17,3 мільонів гривень.


Проте ж тоді, а це був звіт начальника відділу економіки та інвестицій Людмили Бедрань на засіданні виконавчого комітету про загальний та спеціальний фонд бюджету міста за 9 місяців 2019 року, чітко зазначили, що ще 6,3 мільйонів гривень залишається. Найсумніше те, що з них 6 мільйонів гривень – це невиплачена заробітна плата працівникам медичної сфери, а на носі - кінець року і новорічно-різдвяні свята.


Зрозуміло, що ця нетостатність знову лягла на міський бюджет і залишити людей без зарплатні не можна, і вже через перерозподіл коштів якось цю ситуацію мали б вирішити. Проте, як стало відомо зі слів начальника міського фінансового управління Олени Геденач, держава допоможе Бердичеву закрити дану нестачу, що неабияк тішить.


Річ у тім, що місту надійшла медична субвенція у розмірі 5 мільйонів 371 тисяча 500 гривень з державного бюджету та 230 тисяч 500 гривень стабілізаційної дотації. Завдяки цим коштам вдасться виплатити заробітну плату медичним працівникам і головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова від імені всіх медиків подякувала на позачерговій сесії за таку гарну новину і за те, що на новорічно-різдвяні свята люди отримають свої зароблені гроші.


Крім того, місто отримало додатково ще 290 тисяч гривень субвенції, яка буде спрямована на допомогу хворим на цукровий діабет. Ще 107 тисяч 300 гривень надійшло до бюджету міста у якості іншої субвенції від Гришковецької ОТГ на відшкодування вартості наданих медичних послуг жителям громади.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.