Медики Бердичева відзначили своє професійне свято. Фото — РІО Бердичів

Середа, 1 Квітня

  • buhoblik800

Медики Бердичева відзначили своє професійне свято. Фото

Погожого спекотного дня 13 червня представники важливої професії, або ж, як їх прийнято називати «люди у білих халатах» приймали поздоровлення з нагоди професійного свята – Дня медика. Спеціалісти, від яких залежить життя і здоров’я людей і які обирають цю нелегку, але потрібну у суспільстві роботу, завітали на святковий концерт до міського Палацу культури.

Привітали представників складної, але гуманної і відповідальної праці у сфері людської діяльності, міська влада Бердичева, народний депутат України Олександр Ревега та усі бажаючи висловити найкращі побажання медикам. Василь Мазур від всієї бердичівської громади поздоровив лікарів і сказав їм велике «спасибі» за те, що вони кожного дня стоять на сторожі людей, втілюють в кожного віру у те, що все буде добре, і не жаліють разом з тим своїх сердець та свого здоров’я.


Слова вдячності за роботу медиків, а також гарні новини стосовно подарунків людям у білих халатах прозвучали на сцені від народного депутата. Олександр Ревега зазначив, що лікарі не лише дбають про здоров’я, а й психологічно допомагають своїм пацієнтам. За його словами, нині складно, адже і матеріально-технічна база хотілося б, щоб краща, і заробітна плата вища, проте і вдень, і вночі медики допомагають людям. У якості подарунку працівникам медичної сфери, інфекційного відділення зокрема, народний депутат порадував інформацією про 41 медичний костюм для жінок. А стосовно обладнання, то ним подана заява до Кабінету Міністрів України, який пообіцяв її виконати, і екстрена швидка медицина отримає 60 000 грн. на закупівлю комп’ютерної техніки.


За вагомий професіоналізм, багаторічну самовіддану працю у галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника грамотами Бердичівської міської ради було нагороджено керівників медичних закладів, завідуючих відділеннями лікарні, сімейних лікарів, медичних сестер та інших представників почесної професії. До такої приємної місії долучився і народний депутат, який від Благодійного фонду вручив подяки і квіти головному лікарю Центральної міської лікарні та директору Центру первинної медико-санітарної допомоги. А далі присутні у залі винуватці свята з гарним святковим настроєм приймали танцювальні та пісенні подарунки.

den medika1

den medika2

den medika3

den medika4

den medika5

den medika6

den medika7

den medika8

den medika9

den medika10

den medika11

den medika12

den medika13

den medika14

den medika15

den medika16

den medika17

den medika18

den medika19

den medika20

den medika21

den medika22

den medika23

den medika24

den medika25

den medika26

den medika27

den medika28

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.