Чи буде в Гришківцях нова амбулаторія? — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

Чи буде в Гришківцях нова амбулаторія?

Після кількох років розмов про нову амбулаторію в Гришківцях, після оголошеного тендеру на будівництво, після укладання договору за цим тендером і навіть перерахування половини коштів на будівництво у цьому почали сумніватись жителі селища та й усієї новоствореної Гришковецької ОТГ.

 

Так, сьогодні делегація депутатів селищної ради на чолі з Марією Іванівною Ейсмонт їздили в Житомир на прийом до губернатора. Вони завезли йому звернення, підписане десятьма депутатами, з вимогою продовжити будівництво амбулаторії. Адже напередодні селищем активно стали циркулювати чутки про те, що амбулаторію будувати не будуть, бо офіційно на місці будівництва – високий рівень підземних вод, а неофіційно – не того селищного голову вибрали.

Після публікацій в нашій газеті про те, що гроші на будівництво вже перераховані будівельникам, знову ж за чутками, цією справою зацікавилась місцева прокуратура. Мовляв, три мільйони вже пішли, акти підписані, а на місці ніхто навіть кілочка не забив.


Сьогодні по телефону я зв’язався з представником фірми «БК сучасні технології», які стали переможцем тендеру на будівництво амбулаторії в Гришківцях (і ще п’ятьох чи шістьох подібних амбулаторій на теренах Житомирщини), і він розповів, що отримані кошти пішли на закупівлю матеріалів для будівництва, що теж чув розмови про припинення будівництва в Гришківцях, але станом на сьогодні жодного офіційного повідомлення з цього приводу їм не надходило.


На фото – земельна ділянка під будівництво амбулаторії. «Кілочків» там дійсно немає, але й води теж не видно.

1zemdilyanka1

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.