В Бердичеві урочисто відкрили реконструйовану дитячу поліклініку — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві урочисто відкрили реконструйовану дитячу поліклініку

Рівно о другій годині по обіді, як і планувалось заздалегідь, біля оновленою будівлі на території центральної міської лікарні зібрались лікарі, медичні працівники, місцеві та обласні журналісти, будівельники та просто небайдужі бердичівляни.

В цій будівлі за багато-багато років розміщувались різні установи. Спочатку учбові класи маштехнікуму, потім родильний будинок, потім відділення гнійної хірургії міської лікарні. Наміри розмістити в цій будівлі дитячу поліклініку з’явились десь у 2014 році, а вже в 2016 розпочалась реконструкція.


Тривала вона довго і повільно через проблеми з фінансуванням. І ось, врешті-решт сьогодні відбулось урочисте відкриття тієї половини будівлі, в якій розмістились відразу дві медичні установи – центр первинної медико-санітарної допомоги (на другому поверсі) та дитяча поліклініка (на першому поверсі).


Після виступу ведучої, яка коротко розповіла історію бердичівської медицини, почесну місію по перерізанню традиційної стрічки виконали міський голова Бердичева Василь Мазур, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та народний депутат України Олександр Ревега.


А вже в приміщенні почесні гості виголосили свої урочисті промови. Саме тут всі повторили по декілька разів, що завдяки співпраці місцевої влади та державної, вдалось зробити цю реконструкцію. З місцевого бюджету було використано більше шести мільйонів гривень і ще стільки ж з державного бюджету (разом 12 мільйонів гривень, або ж майже півмільйона доларів). Виконувала роботи житомирська приватна фірма «Комунальник», яка виграє дуже багато тендерів на будівництво як в Бердичеві, так і в Житомирі.


Василь Костянтинович не раз і не два у спілкуванні з головою ОДА натякав, що в наступному році теж хотілося б перерізати стрічки на нових об’єктах, таких як реконструкція басейну та дитячий садок на Червоній Горі, і на це, відповідно, потрібні бюджетні кошти. Але Ігор Петрович, хоч і погоджувався з такими мріями, але обіцяти гроші не квапився.


Потім гості обійшли кабінети на другому поверсі, які вже укомплектовані меблями, але ще не повністю укомплектовані лікарським обладнанням, і провели короткий брифінг для обласних журналістів.


На моє запитання, щодо того, чи зможуть тут працювати сімейні лікарі, які забажають стати підприємцями, Василь Мазур надав цілком позитивну відповідь. Мовляв, в першу чергу тут будуть вести прийом штатні лікарі ПМСД, але якщо залишаться вільні кабінети, і будуть бажаючі взяти їх в оренду, то це цілком можливо. 

poliklinika1

poliklinika2

poliklinika3

poliklinika4

poliklinika5

poliklinika6

poliklinika7

poliklinika8

poliklinika9

poliklinika10

poliklinika11

poliklinika12

poliklinika13

poliklinika14

poliklinika15

poliklinika16

poliklinika17

poliklinika18

poliklinika19

poliklinika20

poliklinika21

poliklinika22

poliklinika23

poliklinika24

poliklinika25

poliklinika26

poliklinika27

poliklinika28

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.