Подарунок зі Швеції отримав обласний госпіталь ветеранів війни у Бердичеві — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Подарунок зі Швеції отримав обласний госпіталь ветеранів війни у Бердичеві

Незмінною і доброю традицією у Бердичеві стало поповнення матеріально-технічної бази обласного госпіталю ветеранів війни, чому сприяють численні благодійники, з якими заклад співпрацює. І вони, і багато інших інвесторів залишають чимало коштів для того, щоб тут була комплексна реабілітація та лікування учасників бойових дій і учасників АТО.

Неодноразово ми висвітлювали на сторінках газети і на інтернет-сайті інформацію про всі ті подарунки, які є першою необхідністю для лікування пацієнтів і відновлення їхнього здоров’я та фізичного стану, про створення зали зі спеціальними тренажерами, про ремонти в палатах і окремих кабінетах, про медичні прилади тощо. Та цього разу в закладі відбувся не менш важливий для госпіталю захід, бо один із основних спонсорів передв дійсно необхідну у повсякденній роботі медиків річ – автомобіль швидкої допомоги.


Цим спонсором є місія «Sam-Hjаlp», яка працює в Україні вже багато років і має гарні відносини у плані співпраці з пастирем Церкви християн віри євангельської Бердичева «Вефіль» Юрієм Волошиним. Представляв подарований реамобіль і розповів, як вдалося його передати для нашого міста і саме – для нашого госпіталю, директор Благодійної організації Юрген Рутер разом зі своїм помічником Давидом.
Іноземні гості зазначили, що з великою приємністю роблять такий цінний подарунок госпіталю у вигляді автомобіля швидкої допомоги, котрий ще може послужити в Україні. Вони знають і розуміють ту непросту ситуацію, котра склалася в нашій країні, тому зі Швеції намагаються усіма можливими шляхами допомогти.


Ключі від автомобіля було урочисто передано головному лікарю обласного госпіталю ветеранів війни Павлу Журбенку. Оскільки дана організація є християнською, тому кожного разу такий процес передачі ключів проходить з молитвою та проханням Божого благословення. Натомість Юргену Рутеру, завдяки якому заклад отримав зручну і сучасну швидку, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута вручив подяку від імені Ігоря Гундича на знак великої вдячності за семирічну співпрацю і допомогу.


Керівник Благодійної організації зазначає, що йому дуже приємно співпрацювати з Юрієм Волошиним і що в Україну місія передає не лише автомобілі, а й лікарняні ліжка, стільці, одяг та багато інших речей.
Що ж до карети швидкої допомоги, то всі присутні переконалися, що транспортний засіб не лише гарний, а й зручний, враховуючи, що парк не оновлювався новим медичним транспортом вже дуже давно. Ярослав Лагута під час презентації автомобіля наголосив, що його безумовно потрібно дообладнувати відповідним медичним обладнанням, бо раніше якби укомплектували, то при проходженні кордону виникли б проблеми з сертифікацією. Нині мова йшла конкретно про транспортний засіб, і вже облдержадміністрація займеться необхідною роботою по обладнанню, аби можна було надавати необхідну допомогу. Тим більше, за словами заступника голови Житомирської ОДА, не можна порівняти навіть вживаний європейський транспортний засіб з тими, які закупляли ще десятки років тому, і всі сподіваються, що він допоможе врятувати якщо не життя, то хоча б здоров’я багатьох людей, а особливо - хлопців, котрі постраждали під час бойових дій.


Головний лікар госпіталю Павло Журбенко відмітив, що такий подарунок дійсно є цінним, особливо зважаючи на День благодійника, котрий відзначався у неділю, 9 грудня. Через Благодійний фонд зі Швеції і Юрія Волошина пройшло багато медичного обладнання та меблів, апаратури та іншого для медичного закладу. А про автомобіль, як зазначає керівник госпіталю, давно мріяли, і ось ця мрія здійснилася. Даний транспортний засіб зможе скоротити час доставки пацієнта на лікування та обстеження при необхідності і коли він буде вже доукомплектований, то, звичайно ж, можна буде надавати допомогу в самому автомобілі. А мобільність в госпіталі є дуже важливою, особливо в контексті останніх подій.


Насамкінець Павло Журбенко ще раз подякував і меценатам, і Житомирській облдержадміністрації за підтримку та наголосив, що заклад буде й надалі розвиватися та співпрацювати з благодійниками, налагоджувати матеріально-технічну базу для того, аби комплексна реабілітація тут була на найвищому рівні.

IMG 0168

IMG 0169

IMG 0171

IMG 0172

IMG 0174

IMG 0177

IMG 0179

IMG 0181

IMG 0183

IMG 0184

IMG 0186

IMG 0187

IMG 0190

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.