Обласна рада дискутувала, чи давати Бердичівському району 200 тисяч на програмне забезпечення для ПМСД — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Обласна рада дискутувала, чи давати Бердичівському району 200 тисяч на програмне забезпечення для ПМСД

Такий рядок був записаний у проект рішення обласної ради, який сьогодні обговорюється на 19 сесії обласної ради. Сьогодні основне питання, яке розглядається – зміни до бюджету 2018 року.

Депутати палко дискутували, як перерозподілити гроші, отримані від перевиконання бюджету.

Тарас  Собко сказав, завершуючи обговорення, майже крилату фразу: «Грошей в медицині не вистачало, не вистачає, і не буде вистачати, потрібно встановлювати пріоритети!..»

Після цих слів за проект змін до бюджету депутати проголосували майже одноголосно, але вже після голосування слово знову взяла депутат від «Укропу» Наталія Кокітко і сказала, що вона виступала не п’ять і не десять раз, а всього один раз, і її пропозицію не взяли до уваги.

Саме вона наполягала, щоб не надавати Бердичеву 200 тисяч на програмне забезпечення для районного ПМСД: «На ремонт амбулаторії, на дах ФАПу чи ще на щось – будь ласка гроші треба давати, але на програми – ні».

А в попередньому виступі вона наголосила, що для Баранівського ПМСД теж потрібно було на програмне забезпечення 180 тисяч гривень, то там вона дала зі свого депутатського фонду 80 тисяч, а 100 тисяч – це були кошти самого ПМСД.

В той же час, у Баранівському районі декларації з сімейними лікарями підписали 70% населення, а в Бердичівському – лише близько 50%. Депутат сказала, що лікарі повинні краще працювати з населенням, укладати договори, а фінансування діяльності ПМСД тепер ведеться безпосередньо службою здоров’я в залежності від кількості цих договорів. Мовляв, не потрібно давати рибу людям, яким держава дала вудку. А якщо вже й виділяти бюджетні кошти, то, наприклад, трьом районам, які найбільшу уклали декларацій, що заохотити інших.

Але ці слова пролунали, повторюсь, вже після рішення, яким 200 тисяч таки дали районному ПМСД.

1oblrada1

1oblrada2

1oblrada3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.