Відтепер бердичівські лікарі швидкої допомоги одягнуть нову форму — РІО Бердичів

Середа, 16 Січня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Відтепер бердичівські лікарі швидкої допомоги одягнуть нову форму

Комплекти нової форми отримають лікарі швидкої допомоги міста Бердичева.

Таку інформацію на своєму сайті оприлюднила Житомирська хвиля. Призначена вона буде для фельдшерів, диспетчерів та водіїв медичного закладу. В складі такого обмундирування налічуватимуться загалом комплекти зимової та літньої форми (44 штуки), жилети зі світловідбивачами (12 штук), зимові теплі куртки (27 штук), тобто все те, що необхідне для медиків.


Згідно коментаря з цього приводу головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф при обласній раді Анатолія Сови, форма була закуплена нормальна для безпеки медпрацівників, хоч і виникали певні проблеми з її закупівлею у плані законодавства.


Суму ж витратили на це теж немалу – 144 000 гривень, які було спеціально виділено Бердичівською міською радою. Сам міський голова зазначив, що депутати позитивно поставилися до цього питання, коли потрібно було виділяти кошти, адже від лікарів швидкої, їхньої фахової допомоги залежить доволі часто життя бердичівлян.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.