Епідемії грипу в Бердичеві поки що немає — РІО Бердичів

Епідемії грипу в Бердичеві поки що немає

Таку відповідь на прохання міського голови прозвітувати про стан захворюваності у зимовий період та про те, чи варто вже побоюватися бердичівлянам щодо епідемії грипу надала головний лікар Центральної міської лікарні Лариса Бабікова.

На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у середу, головний лікар ЦМЛ запевнила усіх присутніх, що хвилюватися нині нема чого. Нез0важаючи на те, що зазвичай вже з грудня місяця більшість людей стикаються з тим, що хворіють і діти, і дорослі у великій кількості та періодично стоїть питання про встановлення карантинного режиму у школах , поки такої ситуації в Бердичеві не помічається.


Люди хворіють, але, як зазначила Лариса Бабікова, на гострі респіраторні захворювання. Дехто лікується амбулаторно, дехто лікарів взагалі не викликає, є такі, що знаходяться в лікарні з тих чи інших причин, залежно від складності хвороби та лікування. Але з впевненістю було наголошено на тому, що про епідемію грипу говорити рано.


Варто зазначити, що цьогоріч Міністерство охорони здоров’я попереджає про те, що українцям варто очікувати в сезоні 2017-2018 атаки трьох штамів грипу: "Гонконг", "Брисбен" та "Мічіган".

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.