Бердичівський журналіст і активіст написав лист-звернення до головного лікаря щодо ситуації в дитячій поліклініці — РІО Бердичів

Бердичівський журналіст і активіст написав лист-звернення до головного лікаря щодо ситуації в дитячій поліклініці

Вчора на своєму сайті ми розміщували інформацію про недопустимі умови прийому дітей в дитячій поліклініці Бердичева. Про низькі температурні показники та неможливість нормально обстежити дитину, з якою батьки прийшли на прийом до медичного закладу, нам розповіла бердичівлянка, яка на собі змогла відчути усі прикраси відвідування поліклініки з власною маленькою дитиною.

На жаль, таких історій можна нарахувати напрочуд багато, бо кожна мама, якій з тих чи інших причин змушена сюди навідуватись, стверджує, що в медичному закладі дуже холодно. Особисто перевірив ці скарги і бердичівський журналіст та активіст Олексій Тростянський, який разом з дружиною та сином потрапили на плановий прийом до лікаря. Враження від походу в поліклініку він розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» і додав зразок звернення до головного лікаря Центральної міської лікарні Лариси Бабікової з проханням від себе особисто і від бердичівлян встановити причини виникнення такої ситуації та якомога швидше її вирішити, аби після таких прийомів у лікарів не доводилося лікувати власних дітей від застуд та отримувати дійсно перевірені правильні результати обстежень. Публікуємо пост і текст звернення бердичівського журналіста та активіста нижче:


«Позавчора дружина з сином були на плановому прийомі у терапевта, там реально дуже холодно. Дитину не роздягали, звісно. В приміщені дитячої поліклініки холоднеча через вимкнуте опалення, що є недопустимим по відношенню як до персоналу дитячої поліклініки, так і до дітей. Лікарі та медсестри змушені проводити прийом в одязі, так як температурний покажчик нижчий за допустимі санітарні норми, що є грубим порушенням умов праці персоналу. 


Крім того, низька температура в кабінетах дитячої поліклініки може завдати шкоди здоров’ю дітей! Як, наприклад, працювати ортопеду з дітьми, які потребують його огляду, якщо для цього потрібно зняти одяг в приміщенні, яке промерзле?


Відповідне звернення було написане на ім’я головного лікаря Бабіковій Ларисі Миколаївні, з проханням втрутитись у вирішення ситуації і якомога швидше вирішити проблему з теплопостачанням у відділення дитячої поліклініки. 


Сьогодні телефонував в дитячу поліклініку, щоб взнати ситуацію. Персонал повідомив, що батареї холодні, мерзнуть, але сьогодні була в них Лариса Миколаївна, будуть терміново міняти зламаний кран, ситуація в неї на контролі. Сподіваємось, найближчим часом тепло повернеться в дитячу поліклініку!».


Сподіваємося, що численні скарги та проявлена активність бердичівлянина посприяють тому, що міська влада зверне увагу на проблему, яка виникла.

 

zvernennya

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.