Діанка Вітрук з Бердичева все ще чекає на допомогу небайдужих — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Діанка Вітрук з Бердичева все ще чекає на допомогу небайдужих

17 лист. 2017 Ульяна Житниченко

Тиждень тому ми вже розміщували на сайті та в газеті інформацію про маленьку дівчинку Діанку Вітрук, яка живе не так, як інші здорові дітки її віку, бо має проблеми зі здоров’я. Дівчинка у своїх так мало років не може повноцінно розвиватися через поставлений лікарями жахливий діагноз - двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня.

Саме такий діагноз озвучили медики батькам дівчинки після проведеного у Київському інституті отоларингології ім. О.С. Коломійченка обстеження. Батьки вже придбали для донечки слухові апарати, аби частково покращити слух маленької бердичівлянки, проте навіть це обладнання не може допомогти навчитися розмовляти та чути те, що відбувається навколо.

Нагадаємо, що виходом з ситуації, яка склалась, для Діанки є оперативне втручання - кохлеарна імплантація. Для цього потрібні кошти у сумі 756 тисяч гривень, що є дуже великою сумою для батьків дівчинки. Операцію ж лікарі зможуть зробити тоді, коли буде зібрана вся сума, а потім ще триватиме реабілітація.


Якщо вчасно не прооперувати Діанку, то вона не зможе повноцінно чути та розмовляти, адже навчити говорити можливо до 5 років, а далі мовні центри в мозку закриваються.


Багато хто з небайдужих людей вже допомогли і продовжують допомагати, чим можуть, але сума неймовірно велика і часу на те, щоб її зібрати у родини Вітруків не так багато. Тому кожна, хоча б невелика, є напрочуд важливою і необхідною для маленької бердичівлянки і шансом на те, що вона зможе почути маму і тата, рідних та близьки і все, що її оточує.

Реквізити картки «ПриватБанку»: 5168 7573 4014 7513 - Вітрук Артем Іванович (тато)

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.